Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018

Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 22.12.2017 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

Druhá etapa výstavby sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře úspěšně pokračuje, práce se nyní přesunuly do interiéru. „Byla dokončena výstavba tribuny, zahájena montáž sedaček v hlavní hale,“ uvedl Ing. Jiří Janál, vedoucí odboru investic MěÚ Kutná Hora s tím, že pokračuje i pokládka dlažeb a obkladů v šatnách a sociálním zázemí a montáž vzduchotechniky budovaného středního traktu.

Generálním dodavatelem druhé etapy prací, která zahrnuje dostavbu tribuny a definitivní podlahy hrací plochy v nové již stávající hale a výstavbu středního traktu, ve kterém bude v přízemí vstupní hala pro diváky, šatny se sociálním zařízením, občerstvením, dva squashové kurty, posilovna, masérna a také nářaďovna a v prvním patře prostory pro trenéry, ubytovací zázemí pro 36 sportovců, včetně výdejny stravy, je firma PKS Žďár n/S. Druhá etapa prací si vyžádá investici více než 78 milionů korun včetně DPH.

Rada města schválila vítěze zadávacího řízení na dodávku a montáž dřevěné podlahy do sportovní haly. „Předpokládáme, že montáž bude zahájena na začátku ledna. Dodací lhůta je zhruba jeden měsíc. Potom bude pokračovat montáž obkladů stěn, což potrvá zhruba tři neděle. Je velký předpoklad, že na konci března bude sportovní hala připravena k provozu,“ konstatoval Ing. Jiří Janál s tím, že doposud nebylo rozhodnuto, zda bude stavba pokračovat třetí etapou – výstavbou tréninkové haly. Záviset na tom bude konečná úprava stěny objektu vybudovaného v rámci druhé etapy prací. „Čekáme na definitivní rozhodnutí a teprve potom stěnu upravíme podle toho, zda bude stěnou vnější – v tom případě by byla měla stejný obklad jako má velká hala, nebo stěnou vnitřní a bude klasicky omítnuta. Rozhodnutí bude záviset na tom, zda jsme uspěli v žádosti o dotaci na druhou etapu prací, což doposud ještě definitivně nevíme,“ dodal Ing. Janál.

FotogalerieObrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018Obrazem | Výstavba sportovní haly Klimeška pokračuje, začít sloužit by mohla již od dubna 2018
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM