Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

O 50 000 Kč se rozdělí tři vítězné projekty!

O 50 000 Kč se rozdělí tři vítězné projekty!
Foto: V. Hospes
 
Publikováno: 29.9.2015 v 7:00, Aktualizováno: 21.9.2015 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Lepší místo ve spolupráci s firmou Foxconn KH vyhlásilo kampaň s cílem oživit zanedbaná místa v Kutné Hoře a okolí. Přišlo 35 podnětů. Zapojit se mohl kdokoliv. Tipy byly 11. 9. vyhodnoceny. Vybrány byly 3 projekty, na něž Foxconn uvolní 50 000 Kč a 30 dobrovolníků.

Největší částku 40 000 Kč dostal tip organizace Kaňkovské sedlo na obnovu sadů na úpatí Kaňku směrem k Sedlci při stezce Šipší. ,,Dřív to byly největší a nejkrásnější třešňové sady u KH, s výhledem na památky, součást turistické trasy. Chceme tu pořádat různé akce, např. Kutnohorské třešňobraní“, podotýká Petra Vášová ze „Sedla“. „Jste zváni na slavnostní otevření sadů 23. 10.,“ říká Simona Brůžková za Foxconn.

5 000 Kč dostal tip, dle něhož se park U Tří pávů s pomocí dobrovolníků z Foxconnu uklidí a bude opraveno podium. (viz foto). Vylepší se i kaplička v lokalitě Kaňku. Podnět vložila Marie Macková, která uvedla: “Okolí je zanesené odpadky, je třeba místo vyčistit i od náletové zeleně. O kytičku v kapličce už se postaráme.“ Foxconn na to uvolní též 5 000 Kč. Tipy, které nebyly vybrány k realizaci, Foxconn zařadí do témat pro další aktivity v regionu“, doplňuje Simona Brůžková.

 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM