Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Nohejbal vstoupil do sezóny, Kutná Hora deklasovala Zruč n/S

Nohejbal vstoupil do sezóny, Kutná Hora deklasovala Zruč n/S
Obhájce prvenství Kutná Hora se na domácím hřišti vůbec nepárala se soupeřem ze Zruče .Foto: peter rackovský
 
Publikováno: 16.4.2018 v 11:00
Rubrika: Sport

NOHEJBALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR, který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – východ byl zahájen 1. kolem. Obhájce prvenství Kutná Hora se na domácím hřišti vůbec nepárala se soupeřem ze Zruče a uštědřila mu nepopulárního „kanára“.

Vysokého vítězství dosáhli na hřišti Velimi hráči z Kostelce. Ostatní dvě utkání již byla vyrovnaná a skončila nejtěsnějšími výhrami Sázavy doma s rezervou Čáslavi a Sendražic na hřišti C týmu Českého Brodu. Oproti loňskému ročníku nebudou letos soutěžit družstva Vavřince a Velkých Chvalovic, která si pro ročník 2018 nepodala přihlášky.

PROGRAM 2. kola OP, sobota 21. 4. od  9.00: Kostelec – Čáslav B,  Sendražice – Sázava, Zruč/ Chabeřice – Č. Brod C, Velim – Kutná Hora (od 14.00).  

Úvodními zápasy byl rovněž rozehrán letošní ročník STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU. Vrdy zajížděly na hřiště Jizerního Vtelna, který je nováčkem přeboru. Domácí se hned na úvod radovali z plného bodového zisku (6:3) – viz foto.

NIŽŠÍ KRAJSKÁ SOUTĚŽ bude zahájena 21.4. PROGRAM 2. kola KP, sobota 21.4.  od 9.00 hod.: Český Brod B – Šacung B, Osnice – Čelákovice C, Nymburk – Jiz. Vtelno  od 9.30), Vrdy – volno. PROGRAM 1. kola KS, sobota 21. 4. od 9.00: Sadská – Čáslav, Liha – Zvánovice, Přišimasy – Nová Ves.

Autor článku: peter rackovský
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Na Jana Palacha vzpomínali na stejnojmenné základní škole, pojmenování nese teprve od roku 2014NOVÉ INFORMACE pro uchazeče o služební poměr u Policie ČR v roce 2019Kutnohorská radnice udělala další krok k vyšší transparentnostiVýstava na Hrádku se pro velký zájem prodlužuje
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM