Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. října 2018
logo

Nohejbal vstoupil do sezóny, Kutná Hora deklasovala Zruč n/S

Nohejbal vstoupil do sezóny, Kutná Hora deklasovala Zruč n/S
Obhájce prvenství Kutná Hora se na domácím hřišti vůbec nepárala se soupeřem ze Zruče .Foto: peter rackovský
 
Publikováno: 16.4.2018 v 11:00
Rubrika: Sport

NOHEJBALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR, který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – východ byl zahájen 1. kolem. Obhájce prvenství Kutná Hora se na domácím hřišti vůbec nepárala se soupeřem ze Zruče a uštědřila mu nepopulárního „kanára“.

Vysokého vítězství dosáhli na hřišti Velimi hráči z Kostelce. Ostatní dvě utkání již byla vyrovnaná a skončila nejtěsnějšími výhrami Sázavy doma s rezervou Čáslavi a Sendražic na hřišti C týmu Českého Brodu. Oproti loňskému ročníku nebudou letos soutěžit družstva Vavřince a Velkých Chvalovic, která si pro ročník 2018 nepodala přihlášky.

PROGRAM 2. kola OP, sobota 21. 4. od  9.00: Kostelec – Čáslav B,  Sendražice – Sázava, Zruč/ Chabeřice – Č. Brod C, Velim – Kutná Hora (od 14.00).  

Úvodními zápasy byl rovněž rozehrán letošní ročník STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU. Vrdy zajížděly na hřiště Jizerního Vtelna, který je nováčkem přeboru. Domácí se hned na úvod radovali z plného bodového zisku (6:3) – viz foto.

NIŽŠÍ KRAJSKÁ SOUTĚŽ bude zahájena 21.4. PROGRAM 2. kola KP, sobota 21.4.  od 9.00 hod.: Český Brod B – Šacung B, Osnice – Čelákovice C, Nymburk – Jiz. Vtelno  od 9.30), Vrdy – volno. PROGRAM 1. kola KS, sobota 21. 4. od 9.00: Sadská – Čáslav, Liha – Zvánovice, Přišimasy – Nová Ves.

Autor článku: peter rackovský
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM