Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 18. října 2019
logo

Nechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tam

Nechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tam
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 9.2.2019, Aktualizováno: 8.2.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Někdy se to prostě tak sejde. Příjemná atmosféra, dobré vínko (navíc místní!), kapela, která vám padne do noty... Takhle nějak to vypadalo ve Vinných sklepech Kutná Hora, které sídlí v bývalém voršilském klášteře a ke zpestření času svých zákazníků pozvaly na večer ve čtvrtek 7. 2. trio Vlastnoručně Revival, jehož členové Petr Libotovský, Pavel Kutílek a Yveta Bílá (ze Zalešan a Dolních Bučic) odvedli poctivou práci bez zbytečných póz či příkras.

Trio zahrálo skoro stejným dílem písničky vlastní i od jiných autorů, české, polské, anglické, atd., známé více i méně (od chronicky populárních po zapomenuté či dosud neobjevené). 

Vtipné, nevtíravé průvodní slovo bylo jakýmsi přídavkem – posluchačů sice nebylo moc, ale  zjevně se naladili do stavu, v němž by text jedné z písniček (Nechoď do kláštera) nejraději obrátili naruby.

FotogalerieNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tamNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tamNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tamNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tamNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tamNechoď do kláštera, zněl text, ale my radíme: Běž tam
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM