Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Navštivte – sportovní a kulturní akce v Kutné Hoře a okolí

Navštivte – sportovní a kulturní akce v Kutné Hoře a okolí
Dechová hudba VěnovankaFoto: Archiv OK
 
Publikováno: 12.4.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Ve čtvrtek 12. dubna od 8.00 – 18.00 bude pro veřejnost otevřena stanice HZS Čáslav, nejmodernější a nejmladší z 32 stanic Středočeského kraje. 

ZPĚVAČKA JANA VEBEROVÁ PŘIJEDE KOČÁREM. V pátek 13.4. od 17.00  pořádají manželé Veberovi na Kaňku  Den otevření dveří.  Jaroslav Veber vyrobil a věnoval městu repliku starožitných dveří na radnici (přítomen má být  starosta města). Samozřejmě, že sopránistka Jana Veberová zazpívá. V pozvánce říká:  Přijedeme kočárem taženým dvojspřežím, který jsme společně renovovali. Pan Rudolfský věnoval víno pro přichozi zdarma.

FESTIVAL DECHOVEK VČÁSLAVI.  Dechová hudba Věnovanka s kapelníkem Václavem Musílkem  se rozhodla, že uspořádá pro své příznivce 1. Festival dechových hudeb, který se bude konat v Dusíkově divadle v Čáslavi v neděli 15. 4. 2018 od 17,00. S Věnovankou vystoupí dechová hudba Táboranka z Podkrkonoší s kapelníkem Jiřím Jínou a   Mladá muzika ze Šardic, s  dirigentem Romanem Kohoutkem.

PAŘÍZ V PABĚNICÍCH. Obec Paběnice zve na divadelní představení paběnických ochotníků Dobrodružství v Paříží (F. F. Šamberk). Premiéra 13. 4., reprízy: 14., 27., 28. 4. Vždy od 19.30 v sokolovně Paběnice. 

DIVADLO ZA OPONOU NA MALÉ SCÉNĚ TYLOVA DIVADLA KUTNÁ HORA V DUBNU. 14. 4. od 19.00 Když se zhasne, 20. 4. napřed pro školy a od 18.00 pro veřejnost Písnička pro hvězdu, 27. 4. od 19.00 Zlomatka.

PUCCINIHO TOSCA - NATURALISTICKÝ MELODRAM NA OPERNÍ SCÉNĚ.  OPERNÍ VEČER,  DVD projekce představení z r.  1978 v  Metropolitní opeře za  účasti věhlasných umělců: sopranistky Shirley Verretti (Tosca), tenoristy Luciana Pavarottiho (Cavaradossi), atd. Koná se v interiéru kutnohorské SPŠ, Masarykova 197/1 v úterý 17. 4. 2018 od 18,00.  

DAČICKÉHO DŮM KUTNÁ HORA: 20.4. od 18.00  JAROSLAV ŠINDLER & MARTIN BRUNNER. Šindler je uznávaný jazzový kytarista, který hrál dříve s Janou Koubkovou, více jak 25.let spolupracuje a koncertuje s Jiřím Stivínem, působí v doprovodné skupině Ireny Budwaiserové atd. Flétnista Martin Brunner byl zakládajícím členem Kontrabandu Milana Svobody, hrál s Jazz Fragment, ale také s hradeckou rockovou legendou, skupinou Spektrum.

DISPUTACE NA TÉMA MEDICÍNA A VÍRA. Klub rodáků a přátel Kutné Hory zve na Disputace s doc. MUDr. Zdeňkem Susou, CSc., lékařem, evangelickým kazatelem, nakladatelem a poutníkem. Koná se ve čtvrtek 19. dubna od 18.00 v Dačického domě Kutná Hora.

Autor článku: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM