Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. října 2018
logo

Navštivte – sportovní a kulturní akce v Kutné Hoře a okolí

Navštivte – sportovní a kulturní akce v Kutné Hoře a okolí
Dechová hudba VěnovankaFoto: Archiv OK
 
Publikováno: 12.4.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Ve čtvrtek 12. dubna od 8.00 – 18.00 bude pro veřejnost otevřena stanice HZS Čáslav, nejmodernější a nejmladší z 32 stanic Středočeského kraje. 

ZPĚVAČKA JANA VEBEROVÁ PŘIJEDE KOČÁREM. V pátek 13.4. od 17.00  pořádají manželé Veberovi na Kaňku  Den otevření dveří.  Jaroslav Veber vyrobil a věnoval městu repliku starožitných dveří na radnici (přítomen má být  starosta města). Samozřejmě, že sopránistka Jana Veberová zazpívá. V pozvánce říká:  Přijedeme kočárem taženým dvojspřežím, který jsme společně renovovali. Pan Rudolfský věnoval víno pro přichozi zdarma.

FESTIVAL DECHOVEK VČÁSLAVI.  Dechová hudba Věnovanka s kapelníkem Václavem Musílkem  se rozhodla, že uspořádá pro své příznivce 1. Festival dechových hudeb, který se bude konat v Dusíkově divadle v Čáslavi v neděli 15. 4. 2018 od 17,00. S Věnovankou vystoupí dechová hudba Táboranka z Podkrkonoší s kapelníkem Jiřím Jínou a   Mladá muzika ze Šardic, s  dirigentem Romanem Kohoutkem.

PAŘÍZ V PABĚNICÍCH. Obec Paběnice zve na divadelní představení paběnických ochotníků Dobrodružství v Paříží (F. F. Šamberk). Premiéra 13. 4., reprízy: 14., 27., 28. 4. Vždy od 19.30 v sokolovně Paběnice. 

DIVADLO ZA OPONOU NA MALÉ SCÉNĚ TYLOVA DIVADLA KUTNÁ HORA V DUBNU. 14. 4. od 19.00 Když se zhasne, 20. 4. napřed pro školy a od 18.00 pro veřejnost Písnička pro hvězdu, 27. 4. od 19.00 Zlomatka.

PUCCINIHO TOSCA - NATURALISTICKÝ MELODRAM NA OPERNÍ SCÉNĚ.  OPERNÍ VEČER,  DVD projekce představení z r.  1978 v  Metropolitní opeře za  účasti věhlasných umělců: sopranistky Shirley Verretti (Tosca), tenoristy Luciana Pavarottiho (Cavaradossi), atd. Koná se v interiéru kutnohorské SPŠ, Masarykova 197/1 v úterý 17. 4. 2018 od 18,00.  

DAČICKÉHO DŮM KUTNÁ HORA: 20.4. od 18.00  JAROSLAV ŠINDLER & MARTIN BRUNNER. Šindler je uznávaný jazzový kytarista, který hrál dříve s Janou Koubkovou, více jak 25.let spolupracuje a koncertuje s Jiřím Stivínem, působí v doprovodné skupině Ireny Budwaiserové atd. Flétnista Martin Brunner byl zakládajícím členem Kontrabandu Milana Svobody, hrál s Jazz Fragment, ale také s hradeckou rockovou legendou, skupinou Spektrum.

DISPUTACE NA TÉMA MEDICÍNA A VÍRA. Klub rodáků a přátel Kutné Hory zve na Disputace s doc. MUDr. Zdeňkem Susou, CSc., lékařem, evangelickým kazatelem, nakladatelem a poutníkem. Koná se ve čtvrtek 19. dubna od 18.00 v Dačického domě Kutná Hora.

Autor článku: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM