Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 6. prosince 2023
logo

Na výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejným

Na výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejným
Foto: Lukáš Bečán
 
Publikováno: 25.3.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Ilustrátorka a malířka Kateřina Barabášová, účastnice Sympozia Jenewein Kutná Hora vystavuje své obrazy a kresby v městské galerii Felixe Jeneweina v kutnohorském Sankturinovském domě.

Výstavu s názvem Normální blázni zahájila v pátek 22. března vernisáž, v jejímž průběhu zahrál zahrál i francouzský skladatel a zpěvák Xavier Andrieu. Výstava potrvá do 28. dubna – v podstatě se jedná o osobitě pojaté, výtvarně „přetavené“ záznamy všedních situací, umocněných expresivním přístupem autorky:

Nepříjemné či stresující okamžiky, předtuchy, hrozby zobrazuje v podobě strašidelných či pekelných postav, zvířat, démonů, fantaskních tvorů.

FotogalerieNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejnýmNa výstavě obrazů a kreseb Kateřiny Barabášové nelze zůstat lhostejným
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Lukaš Bečán
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál!
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM