Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 16. září 2019
logo

Na nový vůz dětskému domovu přispěla i čáslavská základna

Na nový vůz dětskému domovu přispěla i čáslavská základna
Foto: tz
 
Publikováno: 9.11.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

V úterý 6. listopadu 2018 odpoledne zavládla v Dětském domově v Sázavě opravdová radost. Děti se po mnoha letech dočkaly nového minibusu, bez kterého je provoz jejich náhradního domova nemyslitelný.

Svůj podíl na tom měli i letci z Čáslavi.  Čáslavská 21. základna taktického letectva přispěla k pořízení nového vícemístného vozu, který zabezpečuje převoz dětí na kroužky, výlety, soutěže a mnohé další aktivity.

Předchozí vůz přesluhoval a náklady na jeho provoz byly příliš vysoké. Velitel základny plukovník Petr Tománek se spolu s dalšími sponzory zúčastnil symbolického přestřižení pásky, které zahájilo používání nové dodávky.

Dětem i zaměstnancům Dětského domova v Sázavě tak odpadají mnohá omezení a naopak přibývá více času, který mohou strávit na cestách. Příslušníci základny spolupracují s Dětským domovem v Sázavě více než dvacet let. Tráví spolu nejen sportovní dny, ale také vánoční svátky nebo mikulášské nadílky. 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM