Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 25. března 2019
logo

Mladí čáslavští judisté si dobře vedli na Memoriálu Václava Břízy v Kamenici

Mladí čáslavští judisté si dobře vedli na Memoriálu Václava Břízy v Kamenici
Foto: Katka Dlouhá
 
Publikováno: 4.5.2018, Aktualizováno: 3.5.2018 v 14:00
Rubrika: Sport

Poslední dubnový víkend proběhl v Kamenici u Prahy Memoriál Václava Břízy. V neděli na Kamenici Cup vyrazili reprezentanti čáslavského juda v kategorii U13.

Tento závod byl důležitý, neboť se jedná o tzv. ranking (body na Mistrovství republiky). Za čáslavský oddíl nastoupilo 9 chlapců.

Oliver Huber ve své kategorii do 30 kg potkal jediného soupeře z Mladé Boleslavi, nad kterým zvítězil. Hruška (do 42 kg), Adámek a Veselý (oba do 38 kg) neprošli přes 1. kolo. V kategorii do 46 kg se pralo celkem 9 borců, z nich tři čáslavští – Krsička, Praus a Špačinský.

Trenér František Odvárka komentoval výsledky: „Kuba Krsička se pral hezky. Skončil na děleném 5. místě. Praus a Špačinský  vyhráli své tabulky a potkali se tak ve finále, ve kterém Praus podlehl svému oddílovému kolegovi Špačinskému na osaikomi."

Ve váhové kategorii do 50 kg nastoupilo rovněž 9 závodníků, mezi nimi čáslavský Lukáš Chudomel. „V závěru ze základní části postoupil ze 2. místa.

V boji o celkové 3. místo porazil mělnického Prokeše." V nejtěžší váhové kategorii 60+ nastoupil Milan Dlouhý. „V jeho kategorii soupeřilo 5 závodníků. V prvním zápase se utkal s nejtěžším soupeřem, který měl přes 100 kg.

O více než 30 kg těžšího soupeře se mu podařilo po úporném boji skolit na zem na ipon. Tím dostal Milan chuť do dalších zápasů - jeden prohrál a zbývající dva vyhrál opět na ipon. Znamenalo to pro něj moc pěkné 2. místo," komentoval dění v Kamenici trenér Odvárka.

Výsledky: 1. místo - Oliver Huber, Rudolf Špačinský, 2. místo - Milan Dlouhý, Vítězslav Praus, 3. místo - Lukáš Chudomel, 5. místo - Jakub Krsička.

Autor článku: Katka Dlouhá
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Morena plula nejen po kutnohorské Vrchlici, ale také po DoubravěKutnohorští zastupitelé jednali v klidné a věcné atmosféřeUnikátní úkaz, sluneční paprsek, putující katedrálou, podpořilo letos počasíŘidička vozu Š Fabia se v protisměru střetla s Citröenem
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM