Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Mladí čáslavští judisté si dobře vedli na Memoriálu Václava Břízy v Kamenici

Mladí čáslavští judisté si dobře vedli na Memoriálu Václava Břízy v Kamenici
Foto: Katka Dlouhá
 
Publikováno: 4.5.2018, Aktualizováno: 3.5.2018 v 14:00
Rubrika: Sport

Poslední dubnový víkend proběhl v Kamenici u Prahy Memoriál Václava Břízy. V neděli na Kamenici Cup vyrazili reprezentanti čáslavského juda v kategorii U13.

Tento závod byl důležitý, neboť se jedná o tzv. ranking (body na Mistrovství republiky). Za čáslavský oddíl nastoupilo 9 chlapců.

Oliver Huber ve své kategorii do 30 kg potkal jediného soupeře z Mladé Boleslavi, nad kterým zvítězil. Hruška (do 42 kg), Adámek a Veselý (oba do 38 kg) neprošli přes 1. kolo. V kategorii do 46 kg se pralo celkem 9 borců, z nich tři čáslavští – Krsička, Praus a Špačinský.

Trenér František Odvárka komentoval výsledky: „Kuba Krsička se pral hezky. Skončil na děleném 5. místě. Praus a Špačinský  vyhráli své tabulky a potkali se tak ve finále, ve kterém Praus podlehl svému oddílovému kolegovi Špačinskému na osaikomi."

Ve váhové kategorii do 50 kg nastoupilo rovněž 9 závodníků, mezi nimi čáslavský Lukáš Chudomel. „V závěru ze základní části postoupil ze 2. místa.

V boji o celkové 3. místo porazil mělnického Prokeše." V nejtěžší váhové kategorii 60+ nastoupil Milan Dlouhý. „V jeho kategorii soupeřilo 5 závodníků. V prvním zápase se utkal s nejtěžším soupeřem, který měl přes 100 kg.

O více než 30 kg těžšího soupeře se mu podařilo po úporném boji skolit na zem na ipon. Tím dostal Milan chuť do dalších zápasů - jeden prohrál a zbývající dva vyhrál opět na ipon. Znamenalo to pro něj moc pěkné 2. místo," komentoval dění v Kamenici trenér Odvárka.

Výsledky: 1. místo - Oliver Huber, Rudolf Špačinský, 2. místo - Milan Dlouhý, Vítězslav Praus, 3. místo - Lukáš Chudomel, 5. místo - Jakub Krsička.

Autor článku: Katka Dlouhá
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Po Strongmanovi obohatilo Kulturní léto města Čáslav vystoupení Martina MaxyOchotnický spolek Tyl Kutná Hora připravil pohádkové představeníSkvělá práce kutnohorských kriminalistů: Pachatel krádeže kabelky a dvou loupežných přepadení dopadenVodník na „Lorčáku“ v Kutné Hoře už čeká na své odhalení
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM