Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 23. května 2019
logo

Mimořádná basketbalová událost v kutnohorské sportovní hale Klimeška

Mimořádná basketbalová událost v kutnohorské sportovní hale Klimeška
Foto: tz
 
Publikováno: 31.10.2018 v 8:00
Rubrika: Sport

Česká basketbalová federace pořádá CBF SHOOTING SKILLS CAMP, který se bude konat ve dnech 4. - 6. listopadu 2018 ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře.

Hlavním trenérem kempu zaměřeného na rozvoj střeleckých dovedností bude světově uznávaný odborník David Nurse (USA), který má ve svém portfoliu spolupráci s řadou hráčů zámořské NBA.

Všechny tréninky, do kterých budou zapojeni vybraní hráči reprezentačních družstev ČR mládeže i dospělých, jsou otevřené pro veškerou sportovní veřejnost.

Podrobnější informace, včetně detailního časového rozpisu tréninků, naleznete na https://www.cbf.cz/ostatni/kratke-zpravy/cbf-shooting-skill-camp-od-4-listopadu.html NENECHTE SI UJÍT TUTO MIMOŘÁDNOU BASKETBALOVOU UDÁLOST!

Autor článku: Tomáš Kaprálek, ČBF
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Nejen Jana Koubková nadchla hlediště v kutnohorském kostelePohádkovou Barboru přivítalo slunce, vlídné počasí a přízeň návštěvníkůSobota 25. května: Lze tohle všechno vůbec absolvovat?!Sousedská slavnost k otevření komunitní zahrady u Kauflandu v Kutné Hoře
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM