Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 21. února 2019
logo

Mimořádná basketbalová událost v kutnohorské sportovní hale Klimeška

Mimořádná basketbalová událost v kutnohorské sportovní hale Klimeška
Foto: tz
 
Publikováno: 31.10.2018 v 8:00
Rubrika: Sport

Česká basketbalová federace pořádá CBF SHOOTING SKILLS CAMP, který se bude konat ve dnech 4. - 6. listopadu 2018 ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře.

Hlavním trenérem kempu zaměřeného na rozvoj střeleckých dovedností bude světově uznávaný odborník David Nurse (USA), který má ve svém portfoliu spolupráci s řadou hráčů zámořské NBA.

Všechny tréninky, do kterých budou zapojeni vybraní hráči reprezentačních družstev ČR mládeže i dospělých, jsou otevřené pro veškerou sportovní veřejnost.

Podrobnější informace, včetně detailního časového rozpisu tréninků, naleznete na https://www.cbf.cz/ostatni/kratke-zpravy/cbf-shooting-skill-camp-od-4-listopadu.html NENECHTE SI UJÍT TUTO MIMOŘÁDNOU BASKETBALOVOU UDÁLOST!

Autor článku: Tomáš Kaprálek, ČBF
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Recitátoři budou soutěžit o postup do národního kola v kutnohorském Dačického doměObnovená tradice masopustu na Kaňku: Sedmý díl seriálu!Dotace z PRV podpoří v Posázaví místní výrobce i turistický ruchPrvní „jarní“ procházky letošního roku odhalily další bezohledné plundrování přírody
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM