Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 20. března 2019
logo

Malínští hasiči výrazně vylepšili své vybavení, dar od HZS Středočeského kraje jim pomůže rozšířit zásahy

Malínští hasiči výrazně vylepšili své vybavení, dar od HZS Středočeského kraje jim pomůže rozšířit zásahy
Foto: Redakce OK
 
Publikováno: 5.8.2018 v 10:00, Aktualizováno: 2.8.2018 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

V pátek 27. července se před hasičskou zbrojnicí na kutnohorském předměstí Malín konala malá slavnost: Zdejší SDH JPO III převzala dar od HZS Stč. kraje: vozidlo Tatra 815, jehož pořizovací cena byla 6 194 000 Kč – nynější zbytková cena je cca 2 miliony korun a jak se shodli ředitel ÚO HZS Kutná Hora plk. Ing. Jiří Pokorný, starosta Kutné Hory Josef Viktora i velitel malínské jednotky Lukáš Zima, poměrně nízký počet najetých kilometrů (36 000) i další okolnosti dovolují konstatovat, že nové vozidlo pro malínské hasiče je ve velmi dobrém stavu.

Mimochodem, je jedním z faktorů, který Malíňákům umožňuje přechod do vyšší kategorie, rozšiřuje vzdálenost zásahů a po dovybavení vyprošťovacím zařízením (a nezbytném školení k práci s ním) je řadí k jednotkám, zasahujícím po dopravních nehodách.

Spousta hostů (mezi nimi řada místních občanů, další představitelé vedení města Kutné Hory, atd.)  si nový automobil prohlédla,  profesionální hasiči i kutnohorská radnice konstatovali, že spolupráce je na velmi dobré úrovni, starosta a velitel ÚO HZS podepsali příslušnou smlouvu a vypulírované, nablýskané vozidlo zacouvalo na své místo ve zbrojnici.

Vzduchem létala ještě řada technických údajů, informace o různých parametrech nové součásti vybavené malínských hasičů, náznaky jejího využití, samozřejmě došlo i na stisky rukou, poděkování i přání mnoha úspěšných zásahů. Větší přání mít asi nelze...

Autor článku: Redakce OK
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM