Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019
logo

Listování knihou Roberta Fulghuma v čáslavské divadelní kavárně LaDus

Listování knihou Roberta Fulghuma v čáslavské divadelní kavárně LaDus
Foto: zak
 
Publikováno: 2.7.2016 v 13:00, Aktualizováno: 27.6.2016 v 10:00
Rubrika: Čáslav

Série scénického čtení pod názvem Listování se již zabydlila také v čáslavské divadelní kavárně LaDus, kam přibližně jednou do měsíce se zmiňovaným programem přijíždí herec Lukáš Hejlík se svými kolegy.

Zastavili se zde také v červnu, kdy s sebou přivezli nejen knihu Drž mě pevně, miluj mě zlehka, ale také samotného jejího autora, amerického spisovatele Roberta Fulghuma. Zájem diváků byl tak velký, že bylo nutné vyměnit komorní prostory kavárny za Novou scénu Dusíkova divadla, která se nachází jen o patro výš. Program - ostatně jako nikdy - ani tentokrát nezklamal a pověstnou třešničkou na dortu bylo pro jeho účastníky setkání s Robertem Fulghumem. Ten si na úvod zaplněné hlediště vyfotografoval, aby (podle jeho vlastních slov) věděl, pro koho píše.

"Někdy si nejsem jistý, jestli má moje práce smysl a uvažuji, pro koho to vlastně dělám. Potom se ale podívám na tyto fotografie a hned je mi to jasné," vysvětlil důvod neobvyklého vstupu autor knihy. Diváky posléze zaujalo jak samotné scénické čtení, tak i následná autogramiáda, které využili téměř všichni účastníci.

"Do Čáslavi, stejně jako i do dalších měst republiky, jezdíme s naší sérií Listování velmi rádi, zvláště díky vstřícnosti provozovatelů kavárny, na jejichž pozvání jsme Čáslav zařadili na seznam míst, kde je možné Listování vidět a slyšet," konstatoval Lukáš Hejlík, který přislíbil další návštěvu Čáslavi již po letních prázdninách.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Dny českého zemědělství v okrese Kutná Hora veřejnost uvítalaVíce než 200 dětí vystoupilo na školní akademii ZŠ Kutná Hora - ŽižkovBrilantní muzikanti se blýskli v kutnohorském Blues CaféNa WC „U Žáby“ si počkáme, ale nepoděláme se z toho!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM