Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 29. března 2024
logo

Lídr porazil Kutnou Horu penaltami. Náchod dal po třech zápasech gól, ale vyhrála Čáslav

Publikováno: 31.5.2017 v 10:00, Aktualizováno: 29.5.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

Lídr porazil Kutnou Horu penaltami. Kopal tři, proměnil dvě

Ústí nad Orlicí - Kutná Hora 2:0 (1:0). „Domácí začali tlakem, do dvacáté minuty nás přehrávali. Z toho vyústila penalta, kterou odmával pomezní. Domácí ji ale nedali,“ popsal  trenér Kutné Hory Radek Kulhánek. „Tlak trval dalších pět šest minut, z něho vyústila druhá penalta. Tu už Ústí proměnilo. Domácí se stáhli a my jsme se dostali do hry, hráli jsme to, co bychom chtěli hrát. Ale nic z toho nevyústilo. Druhý poločas začal  stejně, jak končil první. Hráli jsme hlavně my. Bohužel jsme museli vystřídat kapitána, Bédu France, který se zranil. Do hry šel Cimr a do obrany se stáhl Semrád a odehrál kvalitní poločas. V 50. minutě jsme se dostali do největší šance, Vocel našel nabíhajícího Cimra, který přesprintoval stopera, ale  vystřelil špatně. Domácí dvakrát vystihli naši rozehrávku, ale z toho nic nebylo. Sudí se poté rozhodl, že odpíská další desítku, když Semrád vypíchl čistě balon do autu.  Dostali jsme na 2:0 a tím to skončilo. U France to vypadá  na  problém s klíční kostí nebo pouzdrem ramena,“ dodal Kulhánek. Branky: 29. a 78. Kukla.  ŽK: Filipec (KH). Diváků: 401. Kutná Hora: Kadlec - Skokan, Franc (54. Cimr), Dudla (79. Černý), Filipec - Kulhánek - Šesták, Piskač, Nekvinda - Vocel - Semrád.

Náchod dal po třech zápasech gól, ale vyhrála Čáslav

Čáslav - Náchod 6:2 (3:0).  Čáslavští postupně nabírali na tempu a s tím přišly šance:  V 14. min. míč po autu prošel  až do malého vápna k Jíchovi a domácí se poprvé radovali - 1:0. Z dalších šanci  nic nebylo, diváci se druhého gólu dočkali ve 35. min., když  z penalty za faul na Špičáka skóroval Jícha. Za necelé 2 minuty se Špičák prodral obranou a bylo to 3:0. Po přestávce hosté snížili dvěma góly Kingsleyho a Čáslavští museli opět zabrat.  V 73. min. se Vančurův trestný kop  odrazil k Špičákovi - 4:2. V 79. min. Strnad zavěsil  do horního růžku- 5:2. Šestý gól přidal Jícha po chybě hostů, již vystihl Ronovský. "Zápasy proti týmům z dolních pater bývají těžké, těžko se hledá motivace," uvedl trenér Čáslavi Jiří Antoš. "Jsme spokojení s výsledkem, nikoli s výkonem," dodal. Za týden čeká Čáslav další tým ze spodku tabulky na hřišti kutnohorské Sparty. "Je to derby, to bude motivace  navíc. Známe se mezi sebou," řekl Antoš a uzavřel: "Derby nemá favorita, taková utkání také bývají těžká. " Branky: 14., 35. pok. kop, 89. Jícha, 37., 73. Špičák, 79. Strnad - 53., 72. Kingsley.  Diváků: 100. Čáslav: J. Dastych - Bodlák, Maxa, Růžička, Kunášek - D. Dastych (81. Stránský), Vančura (81. Fuxa), L. Vebr, Hannich (71. Strnad) - Špičák (77. Ronovský), Jícha. Trenéři Jiří Antoš, Radim Truksa.

Autor článku: Redakce OK