Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Kutnohorští spartani dali o sobě ve Vratislavicích zase vědět

Kutnohorští spartani dali o sobě ve Vratislavicích zase vědět
Foto: FB V. Lhotky
 
Publikováno: 25.1.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

První spartanský závod roku 2018 se konal v sobotu ve Vratislavicích nad Nisou, které jsou součástí Liberce. Zimní překážkový Sprint měřil 6,5 kilometrů a na start se postavilo několik závodníků hájící kutnohorské barvy týmů Olympia Spartan Training Kutná Hora a STG Kutná Hora.

V elitní kategorii měla Olympia zastoupení v podobě Michala Pavlíka a Martiny Fabiánová. Zatímco Pavlík doběhl mezi muži po špatném běhu a dvou chybách devatenáctý, jeho partnerka brala elitní bronz mezi ženami.

„Nevyšla mi pouze jedna překážka, kde se oblézala zeď s úchyty. Spadla jsem těsně před koncem a možná tím přišla o druhé místo,“ řekla po závodě spokojená Martina Fabiánová.

Společně s nimi trénuje na Olympii pravidelně i Jakub Vrbenský. Ten se postavil na start své věkové kategorie 20-24 let. Po skvělém výkonu, kdy měl z Kutnohoráků nejlepší čas, si doběhl pro stříbrnou medaili.

S prvními třemi jmenovanými se na Mistrovství Evropy Spartan Race 2019 v italských Dolomitech kvalifikovali po skvělém sobotním výkonu ve svých věkových kategoriích také bronzový Richard Hrčkulák (50-54), čtvrtý Lukáš Jirsa (25-29) či šestá Irena Brandejská (35-39).

V open kategorii si nejlépe z Kutnohoráků vedla Michaela Francová, která doběhla na třetím místě mezi ženami. Tým Olympia Spartan Training Kutná Hora doběhl v open kategorii ve složení Francová, Zahradník, Maloch a Martínek na 21. místě ze 123 týmů.

STG Kutná Hora doběhla devětadvacátá ve složení Kodydek, Záruba, Petráček a Veselý. 

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Operní týden - jedinečná představení a výborné výkony umělcůDny českého zemědělství v okrese Kutná Hora veřejnost uvítalaVíce než 200 dětí vystoupilo na školní akademii ZŠ Kutná Hora - ŽižkovNa WC „U Žáby“ si počkáme, ale nepoděláme se z toho!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM