Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Kutnohorští kynologové uspořádali další ročník závodů agility a slavili úspěchy ve sportovní kynologii!

Kutnohorská ZKO má ve svých řadách mistryni světa!!!

Kutnohorští kynologové uspořádali další ročník závodů agility a slavili úspěchy ve sportovní kynologii!
Kynologové soutěžili v agility.Foto: petr lodinský
 
Publikováno: 14.4.2018, Aktualizováno: 13.4.2018 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

V neděli 8. dubna 2018 se do kynologického areálu Na Rovinách v Kutné Hoře sjelo z celé republiky 88 závodníků, aby se zúčastnili TRADIČNÍCH ZÁVODŮ AGILITY. Tyto závody pořádala ZKO Kutná Hora za podpory Města Kutná Hora, hlavním sponzorem byl internetový obchod PROFIZOO.CZ.

Tým kutnohorských pořadatelů už s pořádáním závodů nasbíral zkušenosti, takže soutěžící i diváci byli spokojeni po stránce sportovní i společenské. Někteří naši členové si od povinností organizátorů stačili odskočit a také se závodů zúčastnit.

Vítězové a umístění byli vyhlašováni ve třech velikostních kategoriích v agility, jumpingu, součtech a samozřejmě ve zkouškách.

O stejném víkendu se  členové ZKO Kutná Hora ze sportovní kynologie účastnili významných soutěží. MARTIN MATOUŠEK V KVALIFIKACI NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY IPO3 ROZDÍLEM JEDINÉHO BODU OBSADIL 2. MÍSTO, ČÍMŽ SI ZAJISTIL SVOU ÚČAST NA ČERVNOVÉM MR ČR IPO3.

MUDR. KATEŘINA RACKOVÁ SE UŽ NA PODZIM MINULÉHO ROKU KVALIFIKOVALA JAKO MISTR ČR NĚMECKÝCH BOXERŮ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA ATIBOX VE ŠPANĚLSKU A O TOMTO VÍKENDU NÁM UDĚLALA VELIKOU RADOST – VYBOJOVALA TITUL MISTR SVĚTA ATIBOX IPO3 2018.

FotogalerieKutnohorští kynologové uspořádali další ročník závodů agility a slavili úspěchy ve sportovní kynologii!Kutnohorští kynologové uspořádali další ročník závodů agility a slavili úspěchy ve sportovní kynologii!
Autor článku: petr lodinský, autor fotogalerie: petr lodinský
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM