Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 29. března 2024
logo

Kutnohorští kynologové uspořádali další ročník závodů agility a slavili úspěchy ve sportovní kynologii!

Kutnohorská ZKO má ve svých řadách mistryni světa!!!

Kynologové soutěžili v agility.Foto: petr lodinský

Publikováno: 14.4.2018, Aktualizováno: 13.4.2018 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

V neděli 8. dubna 2018 se do kynologického areálu Na Rovinách v Kutné Hoře sjelo z celé republiky 88 závodníků, aby se zúčastnili TRADIČNÍCH ZÁVODŮ AGILITY. Tyto závody pořádala ZKO Kutná Hora za podpory Města Kutná Hora, hlavním sponzorem byl internetový obchod PROFIZOO.CZ.

Tým kutnohorských pořadatelů už s pořádáním závodů nasbíral zkušenosti, takže soutěžící i diváci byli spokojeni po stránce sportovní i společenské. Někteří naši členové si od povinností organizátorů stačili odskočit a také se závodů zúčastnit.

Vítězové a umístění byli vyhlašováni ve třech velikostních kategoriích v agility, jumpingu, součtech a samozřejmě ve zkouškách.

O stejném víkendu se  členové ZKO Kutná Hora ze sportovní kynologie účastnili významných soutěží. MARTIN MATOUŠEK V KVALIFIKACI NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY IPO3 ROZDÍLEM JEDINÉHO BODU OBSADIL 2. MÍSTO, ČÍMŽ SI ZAJISTIL SVOU ÚČAST NA ČERVNOVÉM MR ČR IPO3.

MUDR. KATEŘINA RACKOVÁ SE UŽ NA PODZIM MINULÉHO ROKU KVALIFIKOVALA JAKO MISTR ČR NĚMECKÝCH BOXERŮ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA ATIBOX VE ŠPANĚLSKU A O TOMTO VÍKENDU NÁM UDĚLALA VELIKOU RADOST – VYBOJOVALA TITUL MISTR SVĚTA ATIBOX IPO3 2018.