Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 23. dubna 2019
logo

Kutnohorští házenkáři zahájili sezónu výhrou v prvním kole Českého poháru

Kutnohorští házenkáři zahájili sezónu výhrou v prvním kole Českého poháru
Foto: Sparta KH
 
Publikováno: 9.9.2018, Aktualizováno: 7.9.2018 v 14:00
Rubrika: Sport

SPARTA Kutná Hora – JISKRA Havlíčkův Brod   28:19     /10:10/. V sobotu 1. září zahájil tým mužů oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora novou mistrovskou sezónu 2018/2019 utkáním 1. kola Českého poháru, ve kterém přivítal dlouholetého druholigového účastníka, zkušený tým TJ JISKRA Havlíčkův Brod.

Utkání se hrálo v nové kutnohorské sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici od 16,00 hodin.Kutnohorský tým mužů tedy vstoupil do nové sezóny zaslouženým pohárovým vítězstvím, které se příliš nečekalo a už vůbec ne takovým rozdílem.

Vždyť na hřišti chybělo z nejrůznějších důvodů 7 hráčů. Ovšem sobotní parta podala velmi dobrý výkon, počínaje výborným brankářem, spolehlivou agresivní obranou a výrazně zlepšenou hrou v útoku ve 2. poločase. A to vše byly hlavní důvody jasného vítězství.

Celé utkání odchytala nová posila SPARTY Robert Filip, který si připsal 21 zákroků a měl parádní úspěšnost 52,5%. Tak jen tak dál i v dalších utkáních !!! Celkový výkon byl určitě velmi dobrý, což potvrdil i závěrečný potlesk slušně zaplněného hlediště. 

Sobotní pohárové vítězství SPARTY tedy znamená postup do 2. kola, ve kterém přivítá na Klimešce již prvoligového soupeře a to zkušený tým TJ HC Náchod. Utkání 2. kola ČP se hrají o víkendu 15.-16. září, o přesném termínu i času se bude ještě jednat.

Autor článku: Petr Vobořil
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Petra Börnerová vystoupila opět v Kutné HořeVernisáž výstavy ZUŠ J. L. Dusíka v ČáslaviPrvní prohlídková trasa kutnohorského Hrádku přístupná i bez průvodceVýroční schůze Klubu rodáků a přátel Kutné Hory – Kutná Hora v Praze
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM