Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 20. března 2019
logo

Kutnohorští házenkáři upozorňují na změnu termínu

Kutnohorští házenkáři upozorňují na změnu termínu
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 7.1.2019 v 9:00
Rubrika: Sport

TJ Sparta Kutná Hora oddíl házené upozorňuje na změnu termínu a místa konání sportovního semináře, určeného pro trenéry, učitele, pedagogy, volnočasové pedagogy, rodiče i veřejnost. Přednášet budou zkušení trenéři a lektoři: Michal Ježdík,známý bývalý hráč i trenér basketbalové reprezentace a Martin Kafka, bývalý profesionální hráč rugby s praxí  v Japonsku a Francii.

Seminář se měl konat 15. 1. v aule ZŠ Kamenná stezka,  došlo však k nevyhnutelným  změnám. SPORTOVNÍ SEMINÁŘ S MICHALEM JEŽDÍKEM A MARTINEM KAFKOU SE USKUTEČNÍ 24. LEDNA OD 19.00 VE SPORTOVNÍ HALE KLIMEŠKA V KUTNÉ HOŘE. Na programu je praxe i teorie, debata, autogramiáda, atd. Vstupné 100 Kč.

Autor článku: sal
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
V čáslavské porodnici se v pondělí 11. března narodilo sté dítě roku 2019Hlavní brána Vlašského dvora uzavřena, stejně jako parkOblastního kola soutěže recitátorů se zúčastnilo zhruba 120 dětíZahájení výstavní sezóny v GASK Kutná Hora, sobota 23. 3. (vstup zdarma)
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM