Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 28. března 2024
logo

Kutnohorští florbalisté na mezinárodním turnaji Czech Open v Praze

Publikováno: 25.8.2016 v 16:00, Aktualizováno: 22.8.2016 v 10:00
Rubrika: Sport

Kutnohorští florbalisté mají za sebou další účast na mezinárodním turnaji Czech Open. Letošní ročník však nebyl tak vydařený jako předchozí. I když ve všech zápasech byla Kutná Hora rovnocenným soupeřem, vždy doplatila na zbytečné chyby. (Hráno 2 x 15 minut, všechny zápasy).

Skupina B19: FBC Kutná Hora x Las Plantas (ČR) 3:4 (1:2). Branky KH: 11. Dus (Krčík), 16. Vlk (Bochníček J.), 22. Vlk (Vrána).

Utkání, ve kterém Kutná Hora vždy dotahovala. Las Plantas potrestalo každé kutnohorské zaváhání.

FBC Kutná Hora x Team Ponti (Švé) 2:5 (1:2). Branky KH: 13. Reithar (Dus), 27. Pospíšil (Dus).

Hra neodpovídala konečnému výsledku. Paradoxně Kutná Hora odehrála nejlepší zápas na turnaji, ale švédští ostrostřelci měli přesnější mušku.

FBC Kutná Hora x FBC Trnava (Svk) 1:2 (0:1). Branka KH: 27. Pospíšil (Bochníček J.).

Utkání lépe sedlo slovenskému celku. V defenzivně laděném utkání našli o jednu skulinku více hráči Trnavy.

1. kolo vyřazovací části (1/128 final): FBC Kutná Hora x Sightseers (Svk) 1:3 (1:1). Branka KH: 7. Reithar.

Do utkání vstoupila Kutná Hora lépe, ujala se v 7. minutě vedení. Ovšem pak se zbytečnými fauly dostala pod tlak. Kutná Hora se pokoušela o zdramatizování zápasu, ale míček si cestu do cílové stanice nenašel, i když pokusů bylo nespočet.

Sestava KH: Bochníček B. – Reithar, Pospíšil – Šesták, Vrána – Baťa, Bochníček J., Vlk – Spurný, Krčík, Dus.

ÚPĚŠNÁ PŘÍPRAVA S TÝMEM NÁRODNÍ LIGY: Králův Dvůr – Kutná Hora 3:4 – za Kutnou Horu skórovali Jiří Schwarz a Marek Reithar po dvou brankách.