Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 17. října 2018
logo

Kutnohorský tým mužů vyhrál SRL házené a postupuje do 2. ligy, nová hala přinesla dobré výsledky!!!

Závěrečné čtrnácté kolo SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů: 1.HC WENDY Mělník - SPARTA Kutná Hora 16:29 /7:15/.

Publikováno: 30.5.2018, Aktualizováno: 29.5.2018 v 9:00
Rubrika: Sport

V posledním kole potřebovat tým SPARTY přivézt ze hřiště posledního Mělníka minimálně bod, který by mu zajišťoval vítězství v letošním ročníku SRL a tím i postup do 2.ligy.

A od úvodních minut nebylo pochyb o tom, že se to kutnohorskému týmu podaří. Domácí se sice ujali v 1.minutě vedení 1:0, následovala však šňůra 7 branek hostí a ve 12.minutě byl stav 1:7, v 15.minutě 2:10. A také 2. poločas měl podobný průběh, SPARTA byla jasně lepší.

Zisk obou bodů z Mělníka znamenal posun na konečné 1. místo v tabulce SRL před doposud vedoucí pražský Chodov /ten již měl před tímto utkáním dohráno, stejně bodů jako SPARTA, ale lepší poměr ze vzájemných zápasů/ a  postup do 2.ligy!!!

Předseda KSH pan Libor Skružný předal ihned po skončení zápasu kutnohorskému týmu pohár za vítězství v soutěži a došlo i na tradiční sprchování šampaňským. Velká gratulace celému kolektivu za výbornou sezónu!!!

Sestava a branky: Červenka /br/, Šnajdr /br/ - Jeníček 5, Polívka 5, Veselý M. 5, Falge 3, Pícha 3, Špaček 3, Hovorka 2, Brož 1, Hájek T. 1 a Horák 1. Trenéři: Šnajdr Vít - Hájek Jiří. Konečná tabulka SRL 2017-2018: 1. Sparta Kutná Hora (20 bodů), 2. Chodov B (18), 3. Most,  atd.

Autor článku: Petr Vobořil