Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 23. ledna 2019
logo

Kutnohorský tým mužů vyhrál SRL házené a postupuje do 2. ligy, nová hala přinesla dobré výsledky!!!

Závěrečné čtrnácté kolo SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů: 1.HC WENDY Mělník - SPARTA Kutná Hora 16:29 /7:15/.

Publikováno: 30.5.2018, Aktualizováno: 29.5.2018 v 9:00
Rubrika: Sport

V posledním kole potřebovat tým SPARTY přivézt ze hřiště posledního Mělníka minimálně bod, který by mu zajišťoval vítězství v letošním ročníku SRL a tím i postup do 2.ligy.

A od úvodních minut nebylo pochyb o tom, že se to kutnohorskému týmu podaří. Domácí se sice ujali v 1.minutě vedení 1:0, následovala však šňůra 7 branek hostí a ve 12.minutě byl stav 1:7, v 15.minutě 2:10. A také 2. poločas měl podobný průběh, SPARTA byla jasně lepší.

Zisk obou bodů z Mělníka znamenal posun na konečné 1. místo v tabulce SRL před doposud vedoucí pražský Chodov /ten již měl před tímto utkáním dohráno, stejně bodů jako SPARTA, ale lepší poměr ze vzájemných zápasů/ a  postup do 2.ligy!!!

Předseda KSH pan Libor Skružný předal ihned po skončení zápasu kutnohorskému týmu pohár za vítězství v soutěži a došlo i na tradiční sprchování šampaňským. Velká gratulace celému kolektivu za výbornou sezónu!!!

Sestava a branky: Červenka /br/, Šnajdr /br/ - Jeníček 5, Polívka 5, Veselý M. 5, Falge 3, Pícha 3, Špaček 3, Hovorka 2, Brož 1, Hájek T. 1 a Horák 1. Trenéři: Šnajdr Vít - Hájek Jiří. Konečná tabulka SRL 2017-2018: 1. Sparta Kutná Hora (20 bodů), 2. Chodov B (18), 3. Most,  atd.

Autor článku: Petr Vobořil
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Povánoční setkání vedení policie se starosty na KutnohorskuNelegální migrant se pěšky pohyboval po dálnici D1 poblíž Divišova, Kácova, Českého Šternberku...PF Charity české republiky se narodilo v Kutné Hoře!V Kutné Hoře odstartovala obnovená tradice setkávání starostů a místostarostů