Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 13. prosince 2018
logo

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla.

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla.
Foto: tz
 
Publikováno: 4.7.2018 v 13:00
Rubrika: Kultura

Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Jako srdeční záležitost a nadšení účinkujících, včetně originální příjemné tvorby hudebně zpracovaných vybraných balad, předává divákům opravdu jedinečný zážitek z představení.

Ne jednou pocítíte na sobě husí kůži a mrazení a mystická atmosféra zámeckého divadla, pak umocní prožitek dramatických příběhů.

Účinkují: Eva Bicanová, Petra Klailová, Denisa Šebestová, Marcela Jiroušková, Petra Wagenknechtová, Martin Betuštiak, Jan Mirga, Eliška Beránková. Hudba: Renata Špačková (zpěv, kytara, flétna) a Richenza – Petr Wagenknecht (zpěv, kytara), Martin Buňka (violoncello), Boris Buňka(klarinet), Milan Douša (housle). Scéna, produkce: Boris Buňka. Režie: Petra Wagenknechtová.

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: 6. července  – od 17.00 hod. a 19.30 hod. – divadlo v zámku Kačina, 21.července – od 17.00 hod. a 19.30 hod. – divadlo v zámku Kačina. Rezervace a více informací  na e-mail: MuzeumB@seznam.cz, nebo na tel.:602100950. Blíže: //www.facebook.com/events/2073329016325241/.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Seniory v domově rozveselil Pepino Matura, setkání pomohla Ježíškova vnoučataAdvent na tvrzi Malešov si letos zpestřili Pivovarskými hodyPěvecký soubor Freetet přilákal na Gruntu „plný dům“Z ulice tam vidět není, ale zblízka máte před sebou skutečný „humus“...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM