Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 20. března 2019
logo

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla.

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla.
Foto: tz
 
Publikováno: 4.7.2018 v 13:00
Rubrika: Kultura

Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Jako srdeční záležitost a nadšení účinkujících, včetně originální příjemné tvorby hudebně zpracovaných vybraných balad, předává divákům opravdu jedinečný zážitek z představení.

Ne jednou pocítíte na sobě husí kůži a mrazení a mystická atmosféra zámeckého divadla, pak umocní prožitek dramatických příběhů.

Účinkují: Eva Bicanová, Petra Klailová, Denisa Šebestová, Marcela Jiroušková, Petra Wagenknechtová, Martin Betuštiak, Jan Mirga, Eliška Beránková. Hudba: Renata Špačková (zpěv, kytara, flétna) a Richenza – Petr Wagenknecht (zpěv, kytara), Martin Buňka (violoncello), Boris Buňka(klarinet), Milan Douša (housle). Scéna, produkce: Boris Buňka. Režie: Petra Wagenknechtová.

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: 6. července  – od 17.00 hod. a 19.30 hod. – divadlo v zámku Kačina, 21.července – od 17.00 hod. a 19.30 hod. – divadlo v zámku Kačina. Rezervace a více informací  na e-mail: MuzeumB@seznam.cz, nebo na tel.:602100950. Blíže: //www.facebook.com/events/2073329016325241/.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM