Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 23. ledna 2019
logo

Kutnohorské úspěchy v „mladém sportu s hůlkou“!

Kutnohorské úspěchy v „mladém sportu s hůlkou“!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 15.2.2015 v 13:00, Aktualizováno: 9.2.2015 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Ve dnech 30. 1. - 1. 2. 2015 proběhlo v Plzni Mistrovství České republiky v twirlingu. Twirling je v České republice velmi mladý sport, jde v něm především o propojení několika různých stylů tance s twirlingovou hůlkou. Nejčastěji se zde objevují prvky baletu, gymnastiky a akrobacie. KTM - twirl team Kutná Hora, pod vedením Kateřiny Ronovské, působící pod Domem dětí a mládeže Dominik v Kutné Hoře a ZŠ Potěhy si z Mistrovství ČR přivezl titul I. vicemistra České republiky v twirlingovém týmu na povinnou hudbu v kategorii senior.

Z Plzně si děvčata přivezla 5 medailí z celkem 9 soutěžních vystoupení. Dařilo se jim nejen v týmu, ale i v jednotlivých disciplínách. V juniorech starších získalo rytmické taneční duo, Lenka Mezeiová a Beata Šubínová zlatou medaili. Lence s Beatou přálo štěstí i v povinném duu, kde vybojovaly bronzovou příčku. V povinné sólové disciplíně (X – strut) vybojovala Beata Šubínová také ocenění nejvyšší.

V rytmickém tanečním sóle vystupovala prvně Marta Potměšilová, která taktéž porotu zaujala a vybojovala 3. místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Kristýna Ronovská, která soutěžila v rytmickém tanečním sóle v seniorské kategorii. Všechna děvčata z kutnohorského twirlingového týmu podala skvělé výkony a hned se počala připravovat na další twirlingový pohár (14. 2. v Kolíně).

 

Autor článku: kr
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM