Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 17. října 2018
logo

Kutnohorské úspěchy v „mladém sportu s hůlkou“!

Kutnohorské úspěchy v „mladém sportu s hůlkou“!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 15.2.2015 v 13:00, Aktualizováno: 9.2.2015 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Ve dnech 30. 1. - 1. 2. 2015 proběhlo v Plzni Mistrovství České republiky v twirlingu. Twirling je v České republice velmi mladý sport, jde v něm především o propojení několika různých stylů tance s twirlingovou hůlkou. Nejčastěji se zde objevují prvky baletu, gymnastiky a akrobacie. KTM - twirl team Kutná Hora, pod vedením Kateřiny Ronovské, působící pod Domem dětí a mládeže Dominik v Kutné Hoře a ZŠ Potěhy si z Mistrovství ČR přivezl titul I. vicemistra České republiky v twirlingovém týmu na povinnou hudbu v kategorii senior.

Z Plzně si děvčata přivezla 5 medailí z celkem 9 soutěžních vystoupení. Dařilo se jim nejen v týmu, ale i v jednotlivých disciplínách. V juniorech starších získalo rytmické taneční duo, Lenka Mezeiová a Beata Šubínová zlatou medaili. Lence s Beatou přálo štěstí i v povinném duu, kde vybojovaly bronzovou příčku. V povinné sólové disciplíně (X – strut) vybojovala Beata Šubínová také ocenění nejvyšší.

V rytmickém tanečním sóle vystupovala prvně Marta Potměšilová, která taktéž porotu zaujala a vybojovala 3. místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Kristýna Ronovská, která soutěžila v rytmickém tanečním sóle v seniorské kategorii. Všechna děvčata z kutnohorského twirlingového týmu podala skvělé výkony a hned se počala připravovat na další twirlingový pohár (14. 2. v Kolíně).

 

Autor článku: kr
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM