Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 3. června 2020
logo

Kutnohorská děvčata z twirlingového týmu KTM-twirl na Národním poháru

Kutnohorská děvčata z twirlingového týmu KTM-twirl na Národním poháru
Foto: tz
 
Publikováno: 8.12.2016 v 17:00
Rubrika: Sport

Děvčata z kutnohorského twirlingového týmu KTM-twirl team Kutná Hora se pod vedením Kateřiny Ronovské z DDM Dominik v KH 25. - 27. 11. zúčastnila Národního twirlingového poháru 2016 v Lomnici n/P.

Z twirlingového týmu soutěžilo 14 děvčat  ve výkonnostních třídách B a C. V sobotu závodilo 6 sestav,  1.místo a zlatou medaili získaly Marcela Kombercová a Eliška Lebdušková v disciplíně – duo na povinnou hudbu (prvně v juniorkách ml. třídy C). Dařilo se i Adéle Syrové a Anně Jelínkové, za sestavu „Make some noise" mají bronz v rytmickém tanečním duu v juniorkách ml. třídy C.  Tereza Hájková soutěžila prvně v disciplíně x-strut a byla 2.  v juniorkách ml. C. Lenka Mezeiová se v nejtěžší disciplíně a kategorii (sólo na povinnou hudbu, junior starší B) probojovala do finále. Po 2. kole skončila 4. -  jako jediná z kutnohorského týmu postupuje na Mistrovství ČR v twirlingu (únor 2017). V tanečních twirlingových týmech kutnohorská děvčata za sestavu „Mumie" získala bronzový pohár.  Kateřina Ronovská, trenérka twirlingového týmu, děkuje obci Potěhy za  sponzorský dar. 

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM