Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 13. prosince 2018
logo

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík si ve Spartě doběhli pro prvenství

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík  si ve Spartě doběhli pro prvenství
Foto: Michal Pavlík starší
 
Publikováno: 11.11.2018, Aktualizováno: 9.11.2018 v 15:00
Rubrika: Sport

Premiérové mistrovství světa ve spartanské Trifectě se o víkendu uskutečnilo přímo u zrodu této myšlenky. V řecké Spartě. Překážkoví závodníci museli zdolat tři různě obtížné závody za víkend a součet časů pak určil vítěze.Kutnou Horu a svou zemi hrdě reprezentovali i tři Kutnohoráci.

V sobotu se běžel nejprve Super (17,4 km) a odpoledne Sprint (8,6 km). V neděli pak následovala královská spartanská disciplína Beast. Trať měřila rovných 30 kilometrů! A Kutnohoráci se s víkendem a celkovými 56 kilometry popasovali skvěle.

VE SVÉ VĚKOVÉ KATEGORII 25-29 LET TRIUMFOVALI MICHAL PAVLÍK A MARTINA FABIÁNOVÁ. MLADÝ PÁR Z KUTNÉ HORY VYHRÁL VŠECHNY TŘI ZÁVODY, A TUDÍŽ OVLÁDL SVOU KATEGORII MS I CELKOVĚ.

Pavlík navíc za celý víkend ani jednou nechyboval na překážkách a tratě dokončil v celkovém čase 6 hodin a 18 minut. Fabiánová pouze dvakrát netrefila oštěp a v cíli byla s celkovým časem 7 hodin a 7 minut.

V ELITNÍ KATEGORII REPREZENTOVAL MĚSTO TOMÁŠ TVRDÍK. Mistrovství světa v Trifectě dokončil na parádním 9. místě s celkovým časem pět a půl hodiny. Stejně jako Pavlík, ani Tvrdík nedělal žádné trestné „angličáky“.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Pěvecký soubor Freetet přilákal na Gruntu „plný dům“Seniory v domově rozveselil Pepino Matura, setkání pomohla Ježíškova vnoučataMikuláš se objevil na mnoha místech, v Kutné Hoře zavítal i do plaveckého bazénuČKD Kutná Hora je ve ztrátě od roku 2016, koncem letošního října činila 360 miliónů korun
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM