Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 23. května 2019
logo

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík si ve Spartě doběhli pro prvenství

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík  si ve Spartě doběhli pro prvenství
Foto: Michal Pavlík starší
 
Publikováno: 11.11.2018, Aktualizováno: 9.11.2018 v 15:00
Rubrika: Sport

Premiérové mistrovství světa ve spartanské Trifectě se o víkendu uskutečnilo přímo u zrodu této myšlenky. V řecké Spartě. Překážkoví závodníci museli zdolat tři různě obtížné závody za víkend a součet časů pak určil vítěze.Kutnou Horu a svou zemi hrdě reprezentovali i tři Kutnohoráci.

V sobotu se běžel nejprve Super (17,4 km) a odpoledne Sprint (8,6 km). V neděli pak následovala královská spartanská disciplína Beast. Trať měřila rovných 30 kilometrů! A Kutnohoráci se s víkendem a celkovými 56 kilometry popasovali skvěle.

VE SVÉ VĚKOVÉ KATEGORII 25-29 LET TRIUMFOVALI MICHAL PAVLÍK A MARTINA FABIÁNOVÁ. MLADÝ PÁR Z KUTNÉ HORY VYHRÁL VŠECHNY TŘI ZÁVODY, A TUDÍŽ OVLÁDL SVOU KATEGORII MS I CELKOVĚ.

Pavlík navíc za celý víkend ani jednou nechyboval na překážkách a tratě dokončil v celkovém čase 6 hodin a 18 minut. Fabiánová pouze dvakrát netrefila oštěp a v cíli byla s celkovým časem 7 hodin a 7 minut.

V ELITNÍ KATEGORII REPREZENTOVAL MĚSTO TOMÁŠ TVRDÍK. Mistrovství světa v Trifectě dokončil na parádním 9. místě s celkovým časem pět a půl hodiny. Stejně jako Pavlík, ani Tvrdík nedělal žádné trestné „angličáky“.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM