Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 21. února 2019
logo

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík si ve Spartě doběhli pro prvenství

Kutnohořané Martina Fabiánová a Michal Pavlík  si ve Spartě doběhli pro prvenství
Foto: Michal Pavlík starší
 
Publikováno: 11.11.2018, Aktualizováno: 9.11.2018 v 15:00
Rubrika: Sport

Premiérové mistrovství světa ve spartanské Trifectě se o víkendu uskutečnilo přímo u zrodu této myšlenky. V řecké Spartě. Překážkoví závodníci museli zdolat tři různě obtížné závody za víkend a součet časů pak určil vítěze.Kutnou Horu a svou zemi hrdě reprezentovali i tři Kutnohoráci.

V sobotu se běžel nejprve Super (17,4 km) a odpoledne Sprint (8,6 km). V neděli pak následovala královská spartanská disciplína Beast. Trať měřila rovných 30 kilometrů! A Kutnohoráci se s víkendem a celkovými 56 kilometry popasovali skvěle.

VE SVÉ VĚKOVÉ KATEGORII 25-29 LET TRIUMFOVALI MICHAL PAVLÍK A MARTINA FABIÁNOVÁ. MLADÝ PÁR Z KUTNÉ HORY VYHRÁL VŠECHNY TŘI ZÁVODY, A TUDÍŽ OVLÁDL SVOU KATEGORII MS I CELKOVĚ.

Pavlík navíc za celý víkend ani jednou nechyboval na překážkách a tratě dokončil v celkovém čase 6 hodin a 18 minut. Fabiánová pouze dvakrát netrefila oštěp a v cíli byla s celkovým časem 7 hodin a 7 minut.

V ELITNÍ KATEGORII REPREZENTOVAL MĚSTO TOMÁŠ TVRDÍK. Mistrovství světa v Trifectě dokončil na parádním 9. místě s celkovým časem pět a půl hodiny. Stejně jako Pavlík, ani Tvrdík nedělal žádné trestné „angličáky“.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Obnovená tradice masopustu na Kaňku: Sedmý díl seriálu!Chovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaVýroční divadelní a filmové ceny předány!Výjezdy profesionálů i dobrovolných hasičů našeho regionu od 7. do 12. 2. 2019
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM