Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Kutná Hora předložila pracovní skupině návrh koncepce budoucího fungování nemocnice.

Kutná Hora předložila pracovní skupině návrh koncepce budoucího fungování nemocnice.
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 7.2.2019 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

V úterý 5. února se na Krajském úřadě Středočeského kraje v Praze konalo v pořadí DRUHÉ SETKÁNÍ pracovní skupiny, kterou zřídila Rada kraje za účelem řešení situace v nemocnici Kutná Hora. Úkolem skupiny je předložit Radě návrh na restrukturalizaci poskytované zdravotní péče v této nemocnici.

MĚSTO KUTNÁ HORA PŘEDLOŽILO ČLENŮM PRACOVNÍ SKUPINY K PROJEDNÁNÍ SVŮJ NÁVRH KONCEPCE BUDOUCÍHO FUNGOVÁNÍ KUTNOHORSKÉ NEMOCNICE.

„Vítám přístup všech účastníků a zejména zástupců města Kutná Hora. Mám za to, že koncepci fungování nemocnice v Kutné Hoře, kterou dnes předložilo město Kutná Hora, můžeme rámcově považovat za východisko k dalšímu jednání a velký krok vpřed,“ uvedl po jednání radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011) a dodal:

„PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE JIŽ NA NÁSLEDUJÍCÍM JEDNÁNÍ KOMISE, KTERÉ JE NAPLÁNOVÁNO NA 21. 2. 2019, SE NÁM PODAŘÍ SPOLEČNĚ VYTVOŘIT MATERIÁL, KTERÝ BY MOHL BÝT ODSOUHLASEN VŠEMI STRANAMI.“

Závěry nově založené pracovní komise k restrukturalizaci zdravotní péče v kutnohorské nemocnici budou následně předloženy ke schválení Radě Středočeského kraje, krajskému zastupitelstvu i zastupitelstvu Města Kutná Hora.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM