Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 20. května 2019
logo

Kulturní invaze – Divadelní festival Kutná Hora: Čtvrtý ročník je připraven odstartovat

Kulturní invaze – Divadelní festival Kutná Hora: Čtvrtý ročník je připraven odstartovat
Foto: Jan Šmok
 
Publikováno: 5.9.2018 v 8:00
Rubrika: Kultura

Na co se můžete těšit? Klasiky, speciální představení a doprovodný program. Prostě – KULTURNÍ INVAZE! IV. ročník festivalu proběhne 7. a 8. září v areálu Pivovaru Sedlec, GASK a v ulicích Kutné Hory.

Nově na festivalu vystoupí Divadlo na cucky, které přichází se svou inscenací Opletal (téměř detektivní pátrání, zkoumající principy národní identity a příčiny našich historických komoplexů).

Druhým nováčkem je ostravský divadelní sbor Stará aréna, jehož inscenace Storáče je černá detektivka. Chybět nemohou festivalové stálice: Divadlo X10 (Praha), Divadlo Toy Machine (Pečky), A studio Rubín (Praha).

ČINNOST spolku KULTURNÍ INVAZE podporují: MĚSTO KUTNÁ HORA, STŘEDOČESKÝ KRAJ, KHNET.INFO, NADACE ŽIVOT UMĚLCE, MINISTERSTVO KULTURY ČR.  

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Školy mají při snaze uskutečnit své mezinárodní projekty ve vedení kraje silnou oporuNejen Jana Koubková nadchla hlediště v kutnohorském kosteleSousedská slavnost k otevření komunitní zahrady u Kauflandu v Kutné HořeVlastivědný spolek Včela Čáslavská instaloval tři informační panely
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM