Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Komunál vyráží na své samostatné "Klášter best of tour", na trase má i Křesetice!

Komunál vyráží na své samostatné
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 4.10.2018 v 8:00
Rubrika: Kultura

Chlumecká šestičlenná banda, ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Radek Plachetka (kytara), Jaroslav "Bart" Novák (klávesy), David "Dejv" Hlaváček (bicí) a Filip Litera (basa) se vydává na své podzimní turné. Čeká ji  celkem 21 zastávek napříč celou Českou republikou.

Tour startuje 6. října již tradičně v Pěnčíně u Turnova, končí pak 22. prosince v Čisté u Mladé Boleslavi. Spolu s Komunálem vyráží na cesty i kapela De Bill Heads. Návštěvníky koncertů čeká řada novinek.

Kromě toho, že se svým fanouškům takhle "dohromady" představí obě kapely na jednom pódiu poprvé, jsou v pořadníku hned dva nové tracky. De Bill Heads nedávno vypustili singl nesoucí název Kameny a prach.

Komunál pak nahrál pecku Zapalte nás spolu s frontmanem kapely Dymytry, Honzou "Protheusem" Macků. K písni navíc kapela vydá i videoklip. K tomu si přizvala své fanoušky, kteří se pyšní nejen velikou věrností kapele - ale i velikou základnou čítající stovky členů.

Písničku včetně videoklipu představí formace právě v rámci této tour. Kapela připravila pro fanoušky speciální playlist, který je složený nejen z nových písniček, ale i ze starých, osvědčených a oblíbených pecek.

To je jeden z důvodů, proč název turné obsahuje "Best of". Dalším je například i to, že samotný set bude o dost delší, než je u koncertů zvykem. Lidi z našeho regionu samozřejmě nejvíc zajímá fakt, že JEDEN Z KONCERTŮ SE USKUTEČNÍ  19. 10. V KŘESETICÍCH OD 20.00!!!

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM