Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 13. prosince 2018
logo

Komunál vyráží na své samostatné "Klášter best of tour", na trase má i Křesetice!

Komunál vyráží na své samostatné
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 4.10.2018 v 8:00
Rubrika: Kultura

Chlumecká šestičlenná banda, ve složení Luboš Suchánek (zpěv), Pavel "Erny" Hanuš (kytara), Radek Plachetka (kytara), Jaroslav "Bart" Novák (klávesy), David "Dejv" Hlaváček (bicí) a Filip Litera (basa) se vydává na své podzimní turné. Čeká ji  celkem 21 zastávek napříč celou Českou republikou.

Tour startuje 6. října již tradičně v Pěnčíně u Turnova, končí pak 22. prosince v Čisté u Mladé Boleslavi. Spolu s Komunálem vyráží na cesty i kapela De Bill Heads. Návštěvníky koncertů čeká řada novinek.

Kromě toho, že se svým fanouškům takhle "dohromady" představí obě kapely na jednom pódiu poprvé, jsou v pořadníku hned dva nové tracky. De Bill Heads nedávno vypustili singl nesoucí název Kameny a prach.

Komunál pak nahrál pecku Zapalte nás spolu s frontmanem kapely Dymytry, Honzou "Protheusem" Macků. K písni navíc kapela vydá i videoklip. K tomu si přizvala své fanoušky, kteří se pyšní nejen velikou věrností kapele - ale i velikou základnou čítající stovky členů.

Písničku včetně videoklipu představí formace právě v rámci této tour. Kapela připravila pro fanoušky speciální playlist, který je složený nejen z nových písniček, ale i ze starých, osvědčených a oblíbených pecek.

To je jeden z důvodů, proč název turné obsahuje "Best of". Dalším je například i to, že samotný set bude o dost delší, než je u koncertů zvykem. Lidi z našeho regionu samozřejmě nejvíc zajímá fakt, že JEDEN Z KONCERTŮ SE USKUTEČNÍ  19. 10. V KŘESETICÍCH OD 20.00!!!

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Advent na tvrzi Malešov si letos zpestřili Pivovarskými hodyČKD Kutná Hora je ve ztrátě od roku 2016, koncem letošního října činila 360 miliónů korunZ ulice tam vidět není, ale zblízka máte před sebou skutečný „humus“...Mikuláš se objevil na mnoha místech, v Kutné Hoře zavítal i do plaveckého bazénu
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM