Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 25. srpna 2019
logo

Komunál se v rámci podzimního turné zastavil také v Křeseticích

Komunál se v rámci podzimního turné zastavil také v Křeseticích
Foto: pr
 
Publikováno: 23.10.2018 v 10:00
Rubrika: Kultura

Chlumecká šestičlenná banda - Komunál se vydala na své podzimní turné. Čeká je společně celkem 21 zastávek napříč celou Českou republikou, včetně páteční zábavy, která se konala 19. 10. v sokolovně v Křeseticích. Spolu s nimi vyráží na cesty i kapela De Bill Heads. Návštěvníky koncertů čeká řada novinek. Kromě toho, že se svým fanouškům takhle "dohromady" představí obě kapely na jednom pódiu poprvé, jsou v pořadníku hned dva nové tracky. De Bill Heads nedávno vypustili singl nesoucí název Kameny a prach. Komunál pak nahrál pecku Zapalte nás spolu s frontmanem kapely Dymytry, Honzou "Protheusem" Macků. Zábavy v Křeseticích budou brzy pokračovat - v pátek 2. listopadu dorazí Harlej, v pátek 16. listopadu  zahraje skupina Keks.

Autor článku: Pavel Rajdl
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
S neúnosnými vedry se snaží vypořádat i Kutná HoraVýkopy na Palackého náměstí patří ke krokům, vedoucím k oživení tohoto prostoru Kutné HoryBurácející stroje vyjedou do vrchu Rataják již podevátéNa WC „U Žáby“ si počkáme, ale nepoděláme se z toho!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM