Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 18. září 2019
logo

Klubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD Lorec

Klubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD Lorec
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 27.5.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Klub chovatelů Cavalier King Charlers spaniel Čech, Moravy a Slezska uspořádal již tradičně v kutnohorském KD Lorec dvoudenní výstavu v názvu zmíněného psího plemen 25. - 26. 5. za účasti cca 130 psů (každý den).

Po posouzení rozhodčími je z tohoto klání určen klubový vítěz (pes – fena). Roztomilí psíci mají podle předsedkyně klubu Věry Sochorové (nadete ji ve fotogalerii s šátkem kolem krku, zastávala i funkci rozhodčí) téměř ideální vlastnosti, z nichž zdůraznila zejména přizpůsobivost a oddanost:

„Páníček je lenoch – ochotně se s ním povaluje na gauči, ale když je aktivní, bez problému s ním absolvuje desetikilometrovou procházku, někdy i o dost delší.! Ozřejmila mi také, co se vlastně u stolku rozhodčích hodnotí:

Vzhled, exteriér, povaha, poslušnost a různé dovednosti. Na závěr mě informovala, že další klubová výstava se bude konat na stejném místě zase letos v září.

FotogalerieKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD LorecKlubová výstava psů plemene Cavalier King Charles spaniel ovládla kutnohorský KD Lorec
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM