Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 19. srpna 2019
logo

Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem

Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem
Foto: Iva Mráková
 
Publikováno: 17.1.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Už leden naznačuje, že členové Klubu důchodců Kutná Hora se v letošním roce nudit nebudou. Hned na začátek přišel na besedu zástupce Městské policie.

Pravidelná setkání doplňuje upozorněním na nové případy z K.Hory a odpovídá na dotazy. Další akcí bylo cvičení s Karlou (Fialovou), která opakovaně dochází do klubu a cvičení i povídání s ní se těší velkému zájmu. 

V úterý 15.1 se uskutečnilo promítání ing. Vl.adimíra Kroupy. Neobešlo se bez technických problémů. Promítalo se na počítači, který  má mnohem menší monitor a není napojen na mikrofon.  Příště bude problém odstraněn.  I přes větrné počasí byla klubovna plná.

FotogalerieKlub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem
Autor článku: Za Klub důchodců: Puchríková Marta, autor fotogalerie: Iva Mrázková
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM