Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. června 2019
logo

Kdy můžete fandit Kutnohorákům o víkendových závodech Spartan 13. - 14. 4.?

Kdy můžete fandit Kutnohorákům o víkendových závodech Spartan 13. - 14. 4.?
Foto: Michal Pavlík
 
Publikováno: 12.4.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Sportovní pole závodů Spartan v Kutné Hoře je nabité hvězdami, ale chybět nebudou ani úspěšní Kutnohoráci, kteří se chtějí na domácí půdě porvat o co nejlepší výsledek. Tady je návod, kdy a kde můžete koho vidět.

SOBOTNÍ SPRINT

Elitní vlna mužů startuje v 8:00. V ní se představí kutnohorské trio Tomáš Tvrdík, Michal Pavlík a Jakub Vrbenský. U Barbory je můžete vyhlížet už od 8:20.

V 8:15 se na start elitní vlny žen postaví Martina Fabiánová. Pak už startují závody věkových kategorií (Age Groups). V 8:30 se představí domácí borci jako David Doubrava, Michaela Francová a Lukáš Jirsa.

O patnáct minut déle, v 8:45, pokračují další kategorie Age Groups. V této vlně má Kutná Hora také svá želízka v ohni – Richarda Hrčkuláka, Vlastimila Kubíka či Michala Kudláčka.

NEDĚLNÍ SUPER

I nedělní Super startuje v 8:00 a nejrychlejší borce můžete u Barbory očekávat do hodiny. Možná i dříve, takže si běžte zabrat místo co nejdřív.

8:00 – elitní vlna muži: Tomáš Tvrdík

8:15 – elitní vlna ženy: Martina Fabiánová

8:30 – Age Groups: Michal Pavlík, Jakub Vrbenský, David Doubrava, Michaela Francová, Lukáš Jirsa, Václav Schwarz a Jakub Vencl.

8:45 – Age Groups: Richard Hrčkulák a Michal Kudláček.

Na mistrovství Evropy se může kvalifikovat vždy prvních deset závodníků každé kategorie. Z Kutnohoráků se do Dolomit již dříve kvalifikovali Tvrdík, Pavlík, Fabiánová, Vrbenský, Hrčkulák, Kubík, Jirsa a Brandejská.

Na mistrovství světa jsou ještě kvalifikace otevřené. Tam se dá kvalifikovat pouze z mistrovství Evropy nebo z konečné pořadí regionálních sérií – první 3 závodníci z konečného pořadí každé Age Group a prvních 10 z elity.

Autor článku: TZ
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM