Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 21. července 2019
logo

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na Ranči Dalu Kozohlody

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na  Ranči  Dalu Kozohlody
Foto: tz
 
Publikováno: 18.6.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

V sobotu 15. června se na Ranči Dalu v Kozohlodech konal již XV. Sportovní den s koňmi. Jezdecké závody, pořádané ve spolupráci s NBHA Czech Republic, byly součástí kvalifikačních kol na národní finále této asociace. 

Závody začaly nejprve westernovou disciplínou Trail. Poté proběhl slavnostní nástup, který patří k divácky neoblíbenějším částem celé akce. Odpoledne patřilo westernovým rychlostním disciplínám Barrel Race a Pole Bending pod hlavičkou NBHA.

K vidění byli jak hobby jezdci, tak profesionálové z celé republiky a z Polska. Soutěžící předvedli skvělé výkony a boj o poháry byl opravdu těsný. Letošní závody probíhaly na nové Rebel Aréně. Pro děti byl během dne připravený dětský koutek, skákací hrad a trampolína.

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na Ranči Dalu Kozohlody
Foto: tz

Skvělou atmosféru pro jezdce vytvořili diváci, kteří svým fanděním povzbuzovali k lepším časům. Večer se konala taneční zábava, na krytém parketu zahrála skupina SSM – Sraz Světelských Mániček.

Letos se na Ranči Dalu uskuteční další jezdecká akce a to ve spolupráci s organizací Rodeo Corral:  10. srpna 2019 rodeo, které je součástí mimo jiné i seriálu mistrovství ČR v rodeu. Jezdci budou soutěžit v různých dobytkářských disciplínách a bude se opravdu na co dívat.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM