Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 17. listopadu 2019
logo

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na Ranči Dalu Kozohlody

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na  Ranči  Dalu Kozohlody
Foto: tz
 
Publikováno: 18.6.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

V sobotu 15. června se na Ranči Dalu v Kozohlodech konal již XV. Sportovní den s koňmi. Jezdecké závody, pořádané ve spolupráci s NBHA Czech Republic, byly součástí kvalifikačních kol na národní finále této asociace. 

Závody začaly nejprve westernovou disciplínou Trail. Poté proběhl slavnostní nástup, který patří k divácky neoblíbenějším částem celé akce. Odpoledne patřilo westernovým rychlostním disciplínám Barrel Race a Pole Bending pod hlavičkou NBHA.

K vidění byli jak hobby jezdci, tak profesionálové z celé republiky a z Polska. Soutěžící předvedli skvělé výkony a boj o poháry byl opravdu těsný. Letošní závody probíhaly na nové Rebel Aréně. Pro děti byl během dne připravený dětský koutek, skákací hrad a trampolína.

Jubilejní XV. ročník Sportovního dne s koňmi na Ranči Dalu Kozohlody
Foto: tz

Skvělou atmosféru pro jezdce vytvořili diváci, kteří svým fanděním povzbuzovali k lepším časům. Večer se konala taneční zábava, na krytém parketu zahrála skupina SSM – Sraz Světelských Mániček.

Letos se na Ranči Dalu uskuteční další jezdecká akce a to ve spolupráci s organizací Rodeo Corral:  10. srpna 2019 rodeo, které je součástí mimo jiné i seriálu mistrovství ČR v rodeu. Jezdci budou soutěžit v různých dobytkářských disciplínách a bude se opravdu na co dívat.

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM