Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Jarní prázdniny v anglickém městě Bournemouth

Jarní prázdniny v anglickém městě Bournemouth
Foto: ZŠ TGM
 
Publikováno: 13.3.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

Učitelky anglického jazyka ZŠ T.G.Masaryka Kutná Hora úspěšně absolvovaly metodologické kurzy výuky angličtiny v Richard Language College na jižním pobřeží Anglie.

Mgr. Lenka Tvrdíková se zúčastnila kurzu “EFL Methodology in Practise for Young Learners”, ve kterém se seznámila s novými metodami a trendy při výuce angličtiny malých dětí.

Mgr. Kateřina Opočenská studovala “EFL Methodology in Practise for Learners Aged 10+”, jehož obsahem byly nejnovější trendy a postupy výuky angličtiny starších žáků. Mgr. Iveta Balánová absolvovala kurz zaměřený na metodologii integrace angličtiny a všeobecně vzdělávacích předmětů “CLIL Methodology in Practice”.

Jarní prázdniny v anglickém městě Bournemouth
Foto: ZŠ TGM

Součástí kurzů byla návštěva výběrové základní školy “Queen’ s Park Primary School”, kde naše vyučující sledovaly místní žáky a učitele při práci. Účast na kurzech byla pro všechny zúčastněné velice přínosná a inspirativní.

Díky pobytu v cizojazyčném prostředí si osvěžily jazykové dovednosti potřebné pro kvalitní výuku. Velké díky patří  rodině Galových za přátelské přijetí a zájem o konverzaci.

Tento projekt je realizován za finanční podpory programu Erasmus+ Evropské unie.Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.

FotogalerieJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě BournemouthJarní prázdniny v anglickém městě Bournemouth
Autor článku: Mgr. Dana Mrňáková, autor fotogalerie: ZŠ TGM
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM