Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 28. března 2024

Hokejisté Kutné Hory i Čáslavi v KLM doma prohráli

Publikováno: 17.11.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

NESPOKOJENOST S ROZHODČÍM.

SK SRŠNI Kutná Hora – HC Neratovice 3:5 (2:1,0:1,1:3).

Přijel známý soupeř, bohužel dorazila i známá postava, rozhodčí Petr Švejda…Už ve 3. min. byl zraněn na hlavě náš Glaser (nezaviněně, pukem). Další zákrok v 5. min. předvedli hosté na Matouše Jelínka, zde už byl úmysl zřejmý. Posouzení této situace určilo směr zápasu. Rozhodčí Švejda přešel likvidační faul a reagujícího Málka poslal za hrubost na 2 min. na trestnou lavici! Za stavu 3:3 začali rozhodčí ignorovat neratovická zakázaná uvolnění a byli ještě benevolentnější k zákrokům hostů. Po ataku bez puku Málka spoluhráči odvezli na střídačku. Filip jel do nemocnice. Další zákrok Raka na Jiráně (úder loktem na krk a hlavu) komentoval sudí Švejda: „Upadl sám!” Následoval 10 minutový trest Jiráňovi. Gól po přihrávce rukou byl už jen vyvrcholením tragikomického představení trojice Švejda-Šubrt-Kovačík. V SO 18. 11. zvou Sršni na svůj ZS, kde hostí tým z V. Popovic a 25. 11. HC Benešov. Začátky tradičně v 17:30. Sestava: Jelínek David, Kunášek Michal, Křeček, Chmelař, Švejda, Havelka, Málek, Glaser, Tvrdík Jiří II. Javůrek, Siváček, Pešek, Jelínek Matouš, Tvrdík Jan, Jiráň, Šváb Michal, Tvrdík Jiří I., Meloun, Adam . Trenér: Stanislav Bednář. Branky: Tvrdík Jan, Šváb Michal, Pešek.

-Zdeněk Jelínek-

ČÁSLAVŠTÍ ZTRATILI VEDENÍ.

Čáslav - Králův Dvůr 4:5 pp (0:0, 4:1, 0:3).

Domácí byli po celou první třetinu lepší, hokejovější, ale branky se nedočkali. Ve 2. třetině "přitopili pod kotlem", zvýšili důraz a aktivitu ve střelbě: Ve 25. min. Sladký nájezd v oslabení neproměnil, poté Němec vybojoval puk pro Pipka, který pálil do gólmana, odraženým kotoučem však Němec konečně otevřel skóre - 1:0. Po chvíli Borovanský upravil na 2:0, netrvalo ani 28 sekund, a hosté lacině korigovali. Čáslavští pokračovali ve své hře, což přineslo branku na 3:1, dvě vteřiny před sirénou využil přesilovku Kraučuk – 4:1. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a ve 46. min. Mikáska trefil horní růžek Svobodovy brány - 4:2. V 52. min. si Svoboda nahozený puk bruslí srazil do vlastní sítě - 4:3. Osmnáct vteřin před koncem se vhazovalo, hosté odvolali brankáře a 5 vteřin před sirénou srovnali. V prodloužení, při hře tři na tři Janata v 63. min. tvrdě vystřelil, puk se odrazil a Vodičku čáslavský kapitán zastavil faulem. Z trestného střílení Vodička urval druhý bod pro hosty. "Už několikátý dobře rozehraný zápas po sobě jsme ztratili kvůli individuálním chybám," řekl domácí manažer Vladimír Muras. Branky a asistence: 27. Němec (Pipek), 28. Borovanský, 30. Pipek (Němec), 40. Kraučuk (Lang) - 29. Šnaidauf, 46. Mikáska (Prokš), 52. Mikáska (Prokš), 60. Vodička, 63. Vodička (trestné střílení). Diváků: 403. Čáslav: M. Svoboda - Janata, Lang, Sladký, Borovanský, Kraučuk - Kadlec, Kůrka, Ježek, L. Muras, Křišťan - Šlejtr, L. Svoboda, Pipek, Skokan, Němec (Miler). Trenér Tomáš Topol. Příště: Čáslav - Ml. Boleslav B (SO 18. l1. od 17.00).

Autor článku: Redakce OK