Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 19. dubna 2024
logo

Házenkářské mládí Kutné Hory si vede dobře, dorostenci vysoko vyhráli a jsou v popředí ligové tabulky

Publikováno: 13.3.2015 v 16:00, Aktualizováno: 9.3.2015 v 6:00
Rubrika: Sport

15.KOLO 2.LIGY MLADŠÍCH DOROSTENCŮ: SPARTA Kutná Hora - LOKOMOTIVA Vršovice 36:16 (16:8). Začátek zápasu mezi druhou SPARTOU a jedenáctou Lokomotivou byl poměrně vyrovnaný a hosté, posíleni dvěma hráči z pražské Dukly drželi krok až do 18.minuty. Poté však nastalo ve hře kutnohorského týmu výrazné zlepšení, Ginter zavřel branku, do konce poločasu nedovolil hostům skórovat a jeho spoluhráči 8 brankami v řadě stanovili poločasové vedení 16:8.

A jak skončil poločas první, tak začal i ten druhý. V něm brankář Kotěšovec prvních 12,5 minuty držel čisté konto a náskok SPARTY narostl do 43.minuty na 24:8. Úsek mezi 18.-43.minutou vyhráli kutnohorští 16:0! Paráda!!! SPARTA Kutná Hora vyhrála naprosto zaslouženě a nadále je na výborném 4.místě . Sestava a branky: Ginter /br/, Kotěšovec /br/ - Procházka 13, Losinecký 10, Škalda 9, Špaček 4, Horák, Klapka a Veselý. Trenér: Hasala Jiří. Program: sobota 14.3.2015 od 12,00 TJ HC Náchod - SPARTA Kutná Hora.

1.JARNÍ MISTROVSKÝ TURNAJ SPOLEČNÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Tým starších žákyň kutnohorské SPARTY ze 4 utkání má 2 vítězství a 2 prohry. Na úvod porazil o 4 branky domácí Pardubice, poté prohrál o 1 branku s Mělníkem a o 4 branky s Turnovem a na závěr porazil o 7 branek Bělou.Sestava a branky: Zatloukalová 27, Mistrová 5, Horáková M. 4, Neumanová 3, Šnajdrová 2, Horáková K. 1 a Kernerová 1. Trenéři: Brož Martin - Vlasáková Marcela.

PŘÍPRAVNÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ CONTINENTAL CUP 2015: Tým mladších žáků SPARTY se ve dnech 7.-8. 3. zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje v Jiříně, kde v konkurenci 12 týmů obsadil konečné 9.místo. Jednotlivé výsledky SPARTY v základní skupině "B": - Jičín"A" 5:9, - VŠ Plzeň 13:7, - Liberec"A" 10:16, - Dukla Praha"B" 9:13, - Zruč 6:10. Sestava a branky: Valeš /br-1/ - Šimon 21, Kotva 10, Zatloukal 10, Novák D. 8, Klouček 5, Růžička A. a Růžička Š. Trenéři: Salák Alois ml. - Zatloukalová Daniela.

Autor článku: Petr Vobořil