Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Hasiči v období od 3. do 8. 5. zasahovali u nehod na silnici i na železnici, odstraňovali padlé stromy, likvidovali požár ...

Hasiči v období od 3. do 8. 5. zasahovali u nehod na silnici i na železnici, odstraňovali padlé stromy, likvidovali požár ...
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 12.5.2018, Aktualizováno: 11.5.2018 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

- ODSTRANĚNÍ  VĚTVE SPADLÉ NA VOZOVKU v Nových Dvorech provedl HZS Kutná Hora 3. 5. hodinu a půl po půlnoci.

- STROM,  NAKLONĚNÝ NAD ŽELEZNIČNÍ TRATÍ v Bahně, odstranil HZS SŽDC Nymburk 3. 5. ve 4.47. 

-  LABUŤ VYPROSTILA a vypustila  zpět na vodu 3. 5. po poledni jednotka HZS Kutná Hora v Církvici.

- PRSTÝNEK Z NAPUCHLÉHO PRSTU odstranili profesionální hasiči v čáslavské nemocnici 3. 5. odpoledne.

- PO NEHODĚ OSOBNÍHO A NÁKLADNÍHO AUTA 3. 5. odpoledne v Čáslavi (jedno zranění) zasahoval místní HZS a provedl obvyklé úkony.  

- NEHODA ŠESTI (!) OSOBNÍCH a jednoho nákladního auta s jedním zraněním se stala 3. 5. po poledni dálnice D1 67,5 km směr Brno. Mezi zasahujícími byl i HZS Zruč n/S.

-  POPEL V CELÉM OHNIŠTI vysokotlakým proudem ochladila 4. 5. odpoledne jednotka HZS Kutná Hora (pozůstatek „pálení čarodějnic“).

- BYT OTEVŘEL pomocí speciálního nářadí v Kutné Hoře místní HZS 5. 5. dopoledne.

- PORUCHOVÉ HLÁŠENÍ ČIDLA bylo příčinou planého poplachu (HZS Uhlířské Janovice na jeho základě zbytečně spěchal do Sázavy). Obdobné to bylo 7. 5. ráno s výjezdem HZS Čáslav.

- SMRT PO DOPRAVNÍ NEHODĚ ve Stříbrné Skalici: 5. 5. večer vozidlo sjelo ulicí K Marjánce do vodního toku, těžce zraněny byly dvě osoby. Jedna byla na místě mrtvá, druhá při vědomí. Zasahující HZS Uhlířské  Janovice a Říčany a SDH Stříbrná Skalice, Mnichovice, Senohraby spolu s potápěči prováděly pátrání po možném třetím pasažérovi, jeho přítomnost se nepotvrdila. Došlo k lehkému úniku provozních kapalin.

- K SRÁŽCE OSOBY s nákladním vlakem došlo 5. 5. v Čáslavi JPO HZS Čáslav, Kolín a SŽDC Havlíčkův Brod zajistily místo nehody, příslušníci posttraumatického týmu poskytli pomoc strojvedoucímu.

- MRTVÁ OSOBA se bohužel nachátela uvnitř bytu, který místní HZS otevřel 6. 5. dopoledne na žádost Policie ČR ve Zruči n/S.

- POŽÁR SENA v zahradním domku u rodinného domu v Drobovicích likvidovaly 6. 5. odpoledne HZS Čáslav, Kutná Hora, SDH Bratčice, Drobovice a Potěhy.

- HZS KUTNÁ HORA  POSKYTL 7. 5. DOPOLEDNE  POMOC ZVÍŘATŮM V CIRKUSE. Doplnil vodu v bazénu lachtanů.

- PADLÝ STROM z železniční trati v Soběšíně odstranil 7. 5. odpoledne HZS Uhlířské Janovice.

- SRNU, UVÍZLOU V TEPLOVODNÍM potrubí, vyprostil 7. 5. odpoledne HZS Kutná Hora a vypustil ji do volné přírody.

- ÚNIK NEBEZPEČNÉ CHEMICKÉ LÁTKY DO OVZDUŠÍ, Kutná Hora:  Jednotce byla 7. 5. odpoledne nahlášena intoxikace osob v restauraci. Na místě bylo zjištěno, že se hosté restaurace nadýchali výparů chlóru po čištění odpadů toalet. Příslušníci provedli měření koncentrací a odvětrali prostor. ZZS odvezla nadýchané do nemocnice.

- ÚNIK PROVOZNÍCH NÁPLNÍ, D1 Trhový Štěpánov 8. 5. časně ráno: Na místě bylo zjištěno, že se jednalo o technickou závadu. JPO HZS Zruč n/S, Vlašim a Benešov únik zlikvidovaly.

- ZA ASISTENCE MÍSTNÍCH obyvatel hasiči z HZS Uhlířské Janovice a SDH Rataje n/S s posádkou ZZS vyhledali 8. 5. po poledni v lesním terénu paní, které se udělalo nevolno. Po základním ošetření ji transportovali do sanitky, která ji převezla do zdravotnického zařízení.

- ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK na vozovku v prostoru křižovatky v obci Bernartice 8. 5. večer: . Průzkumem bylo zjištěno, že se jednalo o cca 10 kg průmyslového hnojiva, které hasiči odstranili mimo komunikaci. Zasahovaly HZS Zruč n/S a SDH Čechtice.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM