Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 20. října 2018
logo

Hasiči v období od 3. do 8. 5. zasahovali u nehod na silnici i na železnici, odstraňovali padlé stromy, likvidovali požár ...

Hasiči v období od 3. do 8. 5. zasahovali u nehod na silnici i na železnici, odstraňovali padlé stromy, likvidovali požár ...
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 12.5.2018, Aktualizováno: 11.5.2018 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

Flash banner nelze zobrazit.

- ODSTRANĚNÍ  VĚTVE SPADLÉ NA VOZOVKU v Nových Dvorech provedl HZS Kutná Hora 3. 5. hodinu a půl po půlnoci.

- STROM,  NAKLONĚNÝ NAD ŽELEZNIČNÍ TRATÍ v Bahně, odstranil HZS SŽDC Nymburk 3. 5. ve 4.47. 

-  LABUŤ VYPROSTILA a vypustila  zpět na vodu 3. 5. po poledni jednotka HZS Kutná Hora v Církvici.

- PRSTÝNEK Z NAPUCHLÉHO PRSTU odstranili profesionální hasiči v čáslavské nemocnici 3. 5. odpoledne.

- PO NEHODĚ OSOBNÍHO A NÁKLADNÍHO AUTA 3. 5. odpoledne v Čáslavi (jedno zranění) zasahoval místní HZS a provedl obvyklé úkony.  

- NEHODA ŠESTI (!) OSOBNÍCH a jednoho nákladního auta s jedním zraněním se stala 3. 5. po poledni dálnice D1 67,5 km směr Brno. Mezi zasahujícími byl i HZS Zruč n/S.

-  POPEL V CELÉM OHNIŠTI vysokotlakým proudem ochladila 4. 5. odpoledne jednotka HZS Kutná Hora (pozůstatek „pálení čarodějnic“).

- BYT OTEVŘEL pomocí speciálního nářadí v Kutné Hoře místní HZS 5. 5. dopoledne.

- PORUCHOVÉ HLÁŠENÍ ČIDLA bylo příčinou planého poplachu (HZS Uhlířské Janovice na jeho základě zbytečně spěchal do Sázavy). Obdobné to bylo 7. 5. ráno s výjezdem HZS Čáslav.

- SMRT PO DOPRAVNÍ NEHODĚ ve Stříbrné Skalici: 5. 5. večer vozidlo sjelo ulicí K Marjánce do vodního toku, těžce zraněny byly dvě osoby. Jedna byla na místě mrtvá, druhá při vědomí. Zasahující HZS Uhlířské  Janovice a Říčany a SDH Stříbrná Skalice, Mnichovice, Senohraby spolu s potápěči prováděly pátrání po možném třetím pasažérovi, jeho přítomnost se nepotvrdila. Došlo k lehkému úniku provozních kapalin.

- K SRÁŽCE OSOBY s nákladním vlakem došlo 5. 5. v Čáslavi JPO HZS Čáslav, Kolín a SŽDC Havlíčkův Brod zajistily místo nehody, příslušníci posttraumatického týmu poskytli pomoc strojvedoucímu.

- MRTVÁ OSOBA se bohužel nachátela uvnitř bytu, který místní HZS otevřel 6. 5. dopoledne na žádost Policie ČR ve Zruči n/S.

- POŽÁR SENA v zahradním domku u rodinného domu v Drobovicích likvidovaly 6. 5. odpoledne HZS Čáslav, Kutná Hora, SDH Bratčice, Drobovice a Potěhy.

- HZS KUTNÁ HORA  POSKYTL 7. 5. DOPOLEDNE  POMOC ZVÍŘATŮM V CIRKUSE. Doplnil vodu v bazénu lachtanů.

- PADLÝ STROM z železniční trati v Soběšíně odstranil 7. 5. odpoledne HZS Uhlířské Janovice.

- SRNU, UVÍZLOU V TEPLOVODNÍM potrubí, vyprostil 7. 5. odpoledne HZS Kutná Hora a vypustil ji do volné přírody.

- ÚNIK NEBEZPEČNÉ CHEMICKÉ LÁTKY DO OVZDUŠÍ, Kutná Hora:  Jednotce byla 7. 5. odpoledne nahlášena intoxikace osob v restauraci. Na místě bylo zjištěno, že se hosté restaurace nadýchali výparů chlóru po čištění odpadů toalet. Příslušníci provedli měření koncentrací a odvětrali prostor. ZZS odvezla nadýchané do nemocnice.

- ÚNIK PROVOZNÍCH NÁPLNÍ, D1 Trhový Štěpánov 8. 5. časně ráno: Na místě bylo zjištěno, že se jednalo o technickou závadu. JPO HZS Zruč n/S, Vlašim a Benešov únik zlikvidovaly.

- ZA ASISTENCE MÍSTNÍCH obyvatel hasiči z HZS Uhlířské Janovice a SDH Rataje n/S s posádkou ZZS vyhledali 8. 5. po poledni v lesním terénu paní, které se udělalo nevolno. Po základním ošetření ji transportovali do sanitky, která ji převezla do zdravotnického zařízení.

- ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK na vozovku v prostoru křižovatky v obci Bernartice 8. 5. večer: . Průzkumem bylo zjištěno, že se jednalo o cca 10 kg průmyslového hnojiva, které hasiči odstranili mimo komunikaci. Zasahovaly HZS Zruč n/S a SDH Čechtice.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM