Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. června 2019
logo

Hasiči si i v období od 4. do 10. 4. 2019 museli poradit s ohněm, vichrem, vodou i následky havárií na silnici

Hasiči si i v období od  4. do  10. 4. 2019 museli poradit s ohněm, vichrem, vodou i následky havárií na silnici
Foto: Jan Chaloupka
 
Publikováno: 14.4.2019, Aktualizováno: 12.4.2019 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

STROM SPADLÝ NA POZEMNÍ KOMUNIKACI zlikvidoval 4.4. odpoledne v Úžicích (část Mělník) HZS Uhlířské Janovice.

- POŽÁR MLADÉHO LESA VE ŠPATNĚ PŘÍSTUPNÉM TERÉNU o rozloze cca 100 x 150 metrů ve Slavošově zlikvidovaly 4.4. po 17. hodině spojenými silami HZS Zruč n/S a Kutná Hora a SDH Zruč n/S, Zbraslavice  a Slavošov.

-  STROM SPADLÝ U ŽELEZNIČNÍ TRATI a říčky Vrchlice zlikvidoval 5.4. dopoledne v Kutné Hoře HZS SŽDC Nymburk. 

- SORBENTEM ZLIKVIDOVAL ÚNIK OLEJE po technické závadě osobního auta (skvrna dlouhá 350 metrů) 6. 4. odpoledne v Sázavě HZS Uhlířské Janovice.

– DOPRAVNÍ NEHODA OSOBNÍHO AUTA V LIBENICÍCH 6.4. odpoledne: jednoho OA se zraněním dvou osob, bez úniku provozních kapalin. Vozidlo mimo komunikaci v poli, zraněné ošetřila ZZS, HZS KH a Kolín  provedl protipožární opatření.

- POŽÁR MYSLIVECKÉHO POSEDU vysokotlakým vodním proudem zlikvidovaly 6.4. v noci v Lokti (část Němčice) HZS Zruč n/S a Benešov a SDH Trhový Štěpánov. - PRASKLÉ POTRUBÍ V AREÁLU VLAŠSKÉHO DVORA bylo 7.4. důvodem výjezdu HZS KH a SSDH Malín.

- TĚŽCE ZRANĚNÉHO MOTORKÁŘE zaklíněného pod osobním vozidlem po dopravní nehodě v Košicích vyprostily 7.4. večer HZS Kutná Hora a Uhlířské Janovice.

- OTEVŘÍT DVEŘE BYTU, VE KTERÉM UNIKALA VODA vyjel 8.4. odpoledne v Kutné Hoře místní HZS. . Po uzavření vody si místo převzala PČR.

Hasiči si i v období od 4. do 10. 4. 2019 museli poradit s ohněm, vichrem, vodou i následky havárií na silnici
Foto: Jan Chaloupka

-  K DOPRAVNÍ NEHODĚ MOTOCYKLU vyjel ve Zruči n/S 8.4. navečer místní HZS. Na místě zraněná osoba. Jednotka poskytla předlékařskou pomoc, řídila provoz na komunikaci a pomohla transportovat zraněného do vozidla ZZS.

- POŽÁR SLÁMY vysokotlakým vodním proudem likvidoval 8.4. v noci v Žákách HZS Čáslav.

- TECHNICKOU POMOC (ÚKLID VYSYPANÉ PŠENICE NA KOMUNIKACI PO TECHNICKÉ ZÁVADĚ VOZIDLA) poskytly 9.4. po poledni v Trhovém Štěpánově HZS Zruč n/S a místní SDH.

- POŽÁR KOMPOSTÉRU, DŘEVA a okrasných tújí na zahradě v Polipsech uhasily 10.4. časně ráno HZS Zruč n/S a Kutná Hora a SDH Čestín.

- K POŽÁRU LESA VE SLAVOŠOVĚ (viz výše) nám starosta Slavošova Jan Chaloupka poslal následující vyjádření (poděkování) a fotografie: „Dne 4.4.2019 v odpoledních hodinách byl oznámen požár který vznikl po pálení klestu na pasece  po těžbě na lesním pozemku obce Slavošov.

Naštěstí díky rychlému zásahu hasičských sborů nedošlo ke škodám na okolních porostech. Vzhledem k silnému větru a suchu bylo povoláno  celkem 5 jednotek, jako vodní zdroj posloužil rybník a hasičská nádrž ve Slavošově.

- PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ PROFÍKŮM ZE ZRUČE NAD SÁZ A Z KUTNÉ HORY, DOBROVOLNÝM HASIČŮM ZBRASLAVICE,ZRUČ N/S A MÍSTNÍ JEDNOTCE SLAVOŠOV-HRANICE.“

Autor článku: tz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM