Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 23. ledna 2019
logo

Hasiči museli řešit několik požárů, likvidovat následky přívalového deště a zasahovat u dlouhé řady dopravních nehod i v období od 31. 5. do 6. 6.

Hasiči museli řešit několik požárů, likvidovat následky přívalového deště a zasahovat u dlouhé řady dopravních nehod i v období od 31. 5. do 6. 6.
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 8.6.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

K POŽÁRU VE SKLADU TRUHLÁŘSKÉ FIRMY vyjel HZS Kutná Hora 31. 5. v 8.50. Při příjezdu jednotky byl požár již likvidován přenosným hasicím přístrojem. Příslušníci provedli nucené odvětrání prostoru a kontrolu termokamerou.

-  ČTYŘI PŘENOSNÉ HASICÍ PŘÍSTROJE CO2 použil 31. 5. před polednem strovedoucí k ochlazení žhnutí elektroinstalace na lokomotivě v Čáslavi. Vysokotlakým proudem pokračovaly v chlazení  HZS  Čáslav,  SŽDC Havlíčkův Brod a SŽDC Praha.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ dvou automobilů do Chotusic (Druhanic) vyjely HZS Čáslav a Kutná Hora 31. 5. odpoledne. Příslušníci provedli protipožární opatření, likvidovali únik provozních náplní. Zraněné osoby odvezla ZZS do nemocnice.

- PODOBNĚ (DVA AUTOMOBILY, DVĚ OSOBY ZRANĚNY) VYHLÍŽELA dopravní nehoda 1. 6. odpoledne v Uhlířských Janovicích. Místní HZS provedl protipožární opatření a likvidaci úniku provozních kapalin sorbentem.

-  K LIKVIDACI NÁSLEDKŮ PŘÍVALOVÉHO DEŠTĚ, úklidu veřejného prostranství v obci a odčerpání vody ze sklepa v Suchdole vyjel 1. 6. odpoledne místní SDH. 

- BEZ ZRANĚNÍ se obešla dopravní nehoda dvou osobních automobilů 1. 6. ve 13:43 na silnici č. 2, Kořenice, Chotouchov. Zasahoval HZS Kutná Hora, provedl obvyklé úkony. NAPILNO MĚL PO PŘÍVALOVÉM DEŠTI 1. 6. odpoledne SDH Poličany, mimo jiné  odčerpal vodu z rodinného domu.  O den později navečer vyjížděl  k vyčerpání studny v RD,  kontaminované povrchovou vodou.   

- Z MOTOCYKLU PO NEHODĚ (bez zranění) unikal 4. 6. odpoledne olej. Hasiči z HZS KH jej zasypali sorbentem a po nasáknutí silnici uklidili.

- IMOBILNÍHO PACIENTA SNESLI hasiči HZS Uhlířské Janovic ve spolupráci  s posádkou ZZS  4. 6. večer po schodišti ze třetího podlaží bytového domu a uložili jej do sanitky.

- K LIKVIDACI ÚNIKU OLEJE NA NĚKOLIKA místech v  katastru města Sázava byly vyslány JPO 4. 6. v noci. Část skvrn likvidovala jednotka HZS, část místní SDH a část přivolaná pohotovostní četa SÚS. 

- POŽÁR DODÁVKOVÉHO AUTA v Miskovicích likvidoval ve tři hodiny ráno 5. 6. HZS Kutná Hora jedním vysokotlakým vodním proudem. - OBVYKLÉ ÚKONY provedly HZS Čáslav a SDH Červené Pečky po dopravní nehodě (jedna osoba zraněna) 5. 6. odpoledne ve Vilémovicích.

- BEZ ZRANĚNÍ se obešla dopravní nehoda motorkáře na dálnici D1 směr Brno 5. 6. navečer. Mezi zasahujícími sbory byl HZS Zruč n/S.

- Z „POŽÁRU“ SE NAŠTĚSTÍ „VYKLUBAL“ 5. 6. večer pouze zakouřený prostor uvnitř bytu v Sázavě,  způsobilo ho  doutnající maso v kastrůlku na sporáku. I tak ovšem k „případu“ musely vyjet   HZS Uhlířské Janovice, SDH Sázava a Stříbrná Skalice i policisté.

- HASIČI HZS ZRUČ N/S NA ŽÁDOST ZZS SNESLI IMOBILNÍHO PACIENTA 6. 6. ráno po schodišti z prvního podlaží bytového domu a uložili jej do sanitky.

- VOZIDLO V PŘÍKOPU skončilo po dopravní nehodě jednoho osobního auta 6. 6. mezi Suchdolem a Bečváry. Jedna osoba byla zraněna. Provedena protipožární opatření a po dobu vyšetřování nehody hasiči usměrňovali provoz na frekventované komunikaci. Na místě  HZS  U. Janovice. 

- VE STEJNÝ DEN ODPOLEDNE obdobně mimo komunikaci skončilo ve směru Čáslav – Krchleby (rovněž jedna osoba zraněna) další osobní auto. HZS Čáslav zajistil místo nehody a provedl obvyklé úkony.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM