Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 20. října 2018
logo

Hasiči museli řešit několik požárů, likvidovat následky přívalového deště a zasahovat u dlouhé řady dopravních nehod i v období od 31. 5. do 6. 6.

Hasiči museli řešit několik požárů, likvidovat následky přívalového deště a zasahovat u dlouhé řady dopravních nehod i v období od 31. 5. do 6. 6.
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 8.6.2018 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

K POŽÁRU VE SKLADU TRUHLÁŘSKÉ FIRMY vyjel HZS Kutná Hora 31. 5. v 8.50. Při příjezdu jednotky byl požár již likvidován přenosným hasicím přístrojem. Příslušníci provedli nucené odvětrání prostoru a kontrolu termokamerou.

-  ČTYŘI PŘENOSNÉ HASICÍ PŘÍSTROJE CO2 použil 31. 5. před polednem strovedoucí k ochlazení žhnutí elektroinstalace na lokomotivě v Čáslavi. Vysokotlakým proudem pokračovaly v chlazení  HZS  Čáslav,  SŽDC Havlíčkův Brod a SŽDC Praha.

- K DOPRAVNÍ NEHODĚ dvou automobilů do Chotusic (Druhanic) vyjely HZS Čáslav a Kutná Hora 31. 5. odpoledne. Příslušníci provedli protipožární opatření, likvidovali únik provozních náplní. Zraněné osoby odvezla ZZS do nemocnice.

- PODOBNĚ (DVA AUTOMOBILY, DVĚ OSOBY ZRANĚNY) VYHLÍŽELA dopravní nehoda 1. 6. odpoledne v Uhlířských Janovicích. Místní HZS provedl protipožární opatření a likvidaci úniku provozních kapalin sorbentem.

-  K LIKVIDACI NÁSLEDKŮ PŘÍVALOVÉHO DEŠTĚ, úklidu veřejného prostranství v obci a odčerpání vody ze sklepa v Suchdole vyjel 1. 6. odpoledne místní SDH. 

- BEZ ZRANĚNÍ se obešla dopravní nehoda dvou osobních automobilů 1. 6. ve 13:43 na silnici č. 2, Kořenice, Chotouchov. Zasahoval HZS Kutná Hora, provedl obvyklé úkony. NAPILNO MĚL PO PŘÍVALOVÉM DEŠTI 1. 6. odpoledne SDH Poličany, mimo jiné  odčerpal vodu z rodinného domu.  O den později navečer vyjížděl  k vyčerpání studny v RD,  kontaminované povrchovou vodou.   

- Z MOTOCYKLU PO NEHODĚ (bez zranění) unikal 4. 6. odpoledne olej. Hasiči z HZS KH jej zasypali sorbentem a po nasáknutí silnici uklidili.

- IMOBILNÍHO PACIENTA SNESLI hasiči HZS Uhlířské Janovic ve spolupráci  s posádkou ZZS  4. 6. večer po schodišti ze třetího podlaží bytového domu a uložili jej do sanitky.

- K LIKVIDACI ÚNIKU OLEJE NA NĚKOLIKA místech v  katastru města Sázava byly vyslány JPO 4. 6. v noci. Část skvrn likvidovala jednotka HZS, část místní SDH a část přivolaná pohotovostní četa SÚS. 

- POŽÁR DODÁVKOVÉHO AUTA v Miskovicích likvidoval ve tři hodiny ráno 5. 6. HZS Kutná Hora jedním vysokotlakým vodním proudem. - OBVYKLÉ ÚKONY provedly HZS Čáslav a SDH Červené Pečky po dopravní nehodě (jedna osoba zraněna) 5. 6. odpoledne ve Vilémovicích.

- BEZ ZRANĚNÍ se obešla dopravní nehoda motorkáře na dálnici D1 směr Brno 5. 6. navečer. Mezi zasahujícími sbory byl HZS Zruč n/S.

- Z „POŽÁRU“ SE NAŠTĚSTÍ „VYKLUBAL“ 5. 6. večer pouze zakouřený prostor uvnitř bytu v Sázavě,  způsobilo ho  doutnající maso v kastrůlku na sporáku. I tak ovšem k „případu“ musely vyjet   HZS Uhlířské Janovice, SDH Sázava a Stříbrná Skalice i policisté.

- HASIČI HZS ZRUČ N/S NA ŽÁDOST ZZS SNESLI IMOBILNÍHO PACIENTA 6. 6. ráno po schodišti z prvního podlaží bytového domu a uložili jej do sanitky.

- VOZIDLO V PŘÍKOPU skončilo po dopravní nehodě jednoho osobního auta 6. 6. mezi Suchdolem a Bečváry. Jedna osoba byla zraněna. Provedena protipožární opatření a po dobu vyšetřování nehody hasiči usměrňovali provoz na frekventované komunikaci. Na místě  HZS  U. Janovice. 

- VE STEJNÝ DEN ODPOLEDNE obdobně mimo komunikaci skončilo ve směru Čáslav – Krchleby (rovněž jedna osoba zraněna) další osobní auto. HZS Čáslav zajistil místo nehody a provedl obvyklé úkony.

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM