Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 18. října 2019
logo

Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!

Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 27.5.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Dalším lákadlem soboty 25. 5. se stal Gastrofestival  v okolí kutnohorského chrámu sv. Barbory a Jezuitské koleje (sídla GASK). Pořadatelem se stal Spolek pro obnovu vinařství na Kutnohorsku, ale davy lidí do uvedených míst nemířily pouze za ochutnávkou vína.

Jak pořadatelé zdůrazňují, jedná se o největší a nejnavštěvovanější gastrofestival v ČR, zaměřený na biovýrobky. Ochutnávat bylo možno  z velmi širokého sortimentu jídla i pití – jen namátkou:

Výrobky z medu, biopivo, přepuštěné máslo, pochoutky z masa, bylinkové nápoje, krajové speciality (když se napapaly děti, bylo zde pro ně připraveno hned několik stanovišť s různými hrami, možností procvičit tělo či jen tak poležet na dece v trávě).

K programu patřila i hudební vystoupení, v němž se dostalo na řadu žánrů...počasí vydrželo, lidé se bavili, konzumovali, nakupovali a tak nepřekvapí, že hodně jich spekulovalo při odchodu asi takto: „Přijde příští rok do Kutné Hory na gastrofestival zase o něco víc návštěvníků...?

FotogalerieGastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM