Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 5. srpna 2020
logo

Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!

Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 27.5.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Dalším lákadlem soboty 25. 5. se stal Gastrofestival  v okolí kutnohorského chrámu sv. Barbory a Jezuitské koleje (sídla GASK). Pořadatelem se stal Spolek pro obnovu vinařství na Kutnohorsku, ale davy lidí do uvedených míst nemířily pouze za ochutnávkou vína.

Jak pořadatelé zdůrazňují, jedná se o největší a nejnavštěvovanější gastrofestival v ČR, zaměřený na biovýrobky. Ochutnávat bylo možno  z velmi širokého sortimentu jídla i pití – jen namátkou:

Výrobky z medu, biopivo, přepuštěné máslo, pochoutky z masa, bylinkové nápoje, krajové speciality (když se napapaly děti, bylo zde pro ně připraveno hned několik stanovišť s různými hrami, možností procvičit tělo či jen tak poležet na dece v trávě).

K programu patřila i hudební vystoupení, v němž se dostalo na řadu žánrů...počasí vydrželo, lidé se bavili, konzumovali, nakupovali a tak nepřekvapí, že hodně jich spekulovalo při odchodu asi takto: „Přijde příští rok do Kutné Hory na gastrofestival zase o něco víc návštěvníků...?

FotogalerieGastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!Gastrofestival v Kutné Hoře navštivilo téměř šest tisíc lidí!
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Koronavirus nás nepoložil a jedeme dál! Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM