Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019
logo

FOTOSOUTĚŽ 2018... aneb plně digitalizované klání fotoobčanstva z blízka i daleka

FOTOSOUTĚŽ 2018... aneb plně digitalizované klání fotoobčanstva z blízka i daleka
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 6.12.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Soutěžní podmínky: Soutěž jsme vymysleli pro neorganizované amatérské fotografy (to jsou dnes téměř všichni). Jedná se primárně o soutěž autorů, nikoliv jednotlivých jimi zaslaných fotografií.

- Pokud se fotografií živíte nebo jste členem nějakého fotografického spolku, prosíme, najděte si jinou soutěž. - Uzávěrka soutěže je 15.12.2018 o půlnoci.

- Soutěžit Vás necháme ve dvou věkových kategoriích: A) do 15-ti let včetně, B) 16 a více let. TÉMA FOTOGRAFIÍ JE VOLNÉ.

- Pevně daný potřebný počet soutěžních fotografií jsou tři. Zasláním menšího počtu fotografií se zbytečně bodově diskriminujete. Celkové pořadí autorů je totiž dáno součtem bodového zisku všech jimi zaslaných fotografií.

- Porota se jako každoročně pohádá téměř do krve, ale nakonec vybere v každé kategorii vítěze hlavní ceny a dalších několik autorů odměněných věcnou cenou bez udání pořadí.

- VÍTĚZŮM HLAVNÍCH CEN V OBOU KATEGORIÍCH SE DOSTANÉ „MILÉ POVINNOSTI“ BÝT V ROČNÍKU PŘÍŠTÍM ČLENEM POROTY FOTOSOUTĚŽE (tedy bez možnosti v daném ročníku soutěžit).

Je to takový náš „naschvál“, aby nám soutěž nevyhrávali stále titíž autoři...

- Pořadatelé si vyhrazují právo fotografie a jména autorů publikovat v tisku a na internetu. Autorské právo zůstává zachováno autorovi - Z vybraných soutěžních fotografií bude v období 9.1.-26.1.2019 uspořádána výstava v prostorách Základní umělecké školy ve Zruči nad Sázavou, kde proběhne 26.1.2019 od 13.30 slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění.

O všem se včas dozvíte prostřednictvím emailu, popřípadě internetových stránek Fotoklubu Zruč n.S. - DO SOUTĚŽE LZE PŘIHLÁSIT POUZE FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

- Upravené fotografie lze v digitální podobě zaslat v přiměřeném rozlišení a kvalitě (stačí pro velikost tisku cca 30x40cm / 300dpi / rozměr delší strany cca 4000 bodů neboli pixelů), ve formátu JPG, TIFF nebo PNG (RGB, 8bit/kanál). Zasláním nekvalitních nebo příliš malých souborů ze zbytečně diskriminujete!

- Kontaktním e-mailem pro komunikaci je fotosoutez.zruc@seznam.cz. Vzhledem k omezené velikosti přílohy zasílané zprávy však většinou nelze zasílat objemnější soubory přímo na e-mail. Využijte proto služeb portálů jako je například www.uschovna.cz.

Používáním internetových úschoven rovněž pomáháte předejít nemilému zahlcení emailové schránky a nemožnosti přijímat další zprávy od Vás. Příjem souborů vám potvrdíme.

Pokud potvrzení do týdne nedostanete, ozvěte se nám na výše uvedenou emailovou adresu. - Jednotlivé soubory s obrazovými daty je nutno pojmenovat – jejich jméno bude použito jako název soutěžního snímku.

Zároveň je nutno zaslat (buď v samostatném textovém souboru, nebo ve zprávě pro příjemce) jméno a příjmení autora, věkovou kategorii (jen kategorie A/B, není třeba uvádět věk) a bydliště (stačí obec).

Když připojíte i seznam soutěžních fotografií v podobě textové přílohy nebo tabulky, vyloučíte tak možnost chybné evidence Vašich snímků.

- Soutěžící svou účastí ve fotosoutěži souhlasí se zpracováním osobních údajú (jméno, věková kategorie, bydliště) v rozsahu pro užití v rámci fotosoutěže (označení fotografií pro výstavu a prezentaci výsledků v tisku a na internetu) - Svou účastí ve fotosoutěži souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Autor článku: Fotoklub Zruč nad Sázavou
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM