Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 19. února 2020
logo

Foto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví

Foto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 29.9.2016 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Výstavba povrchů komunikací v lokalitě Bažantnice v Nových Dvorech, které lemují novostavby rodinných domů, byla dokončena. Jelikož výstavba místních komunikací nebyla zahrnuta v aktuálních dotačních titulech, tuto investiční akci ve výši okolo sedmi milionů korun hradil Městys Nové Dvory z vlastních prostředků a pomocí úvěru. „Komunikace jsou již zkolaudované a uvedeny do provozu. Firma SILMEX s.r.o. odvedla kvalitní práci. Díky dobrému podloží došlo k úspoře cca 350 tisíc korun,“ uvedla starostka Městysu Nové Dvory Vanda Vöröšová.

Městysu Nové Dvory se podařilo zajistit i opravu komunikace místního názvu „U Bytovek“. „Asfalt byl před lety poničen výstavbou přípojek. Vozovka byla prašná. Ještě letos na podzim bychom rádi zpevnili cestu ke hřišti a Na Výsluní,“ upřesnila starostka Nových Dvorů a dodala, že i když se v minulých letech podařilo vybudovat nové komunikace v Bažantnici, dokončit rekonstrukci Havlíčkovy a Šíchovy ulice, stav zbývajících komunikací v obci není dobrý.

„Ještě před zimou provedeme alespoň lokální opravy. Chceme připravit projekty na rekonstrukci zbývajících komunikací tak, abychom až se naskytne příležitost, byli připraveni a mohli požádat o dotaci,“ dodala starostka Městysu Nové Dvory Vanda Vöröšová. 

FotogalerieFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM