Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 19. září 2019
logo

Foto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví

Foto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví
Foto: Monika Pravdová
 
Publikováno: 29.9.2016 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Výstavba povrchů komunikací v lokalitě Bažantnice v Nových Dvorech, které lemují novostavby rodinných domů, byla dokončena. Jelikož výstavba místních komunikací nebyla zahrnuta v aktuálních dotačních titulech, tuto investiční akci ve výši okolo sedmi milionů korun hradil Městys Nové Dvory z vlastních prostředků a pomocí úvěru. „Komunikace jsou již zkolaudované a uvedeny do provozu. Firma SILMEX s.r.o. odvedla kvalitní práci. Díky dobrému podloží došlo k úspoře cca 350 tisíc korun,“ uvedla starostka Městysu Nové Dvory Vanda Vöröšová.

Městysu Nové Dvory se podařilo zajistit i opravu komunikace místního názvu „U Bytovek“. „Asfalt byl před lety poničen výstavbou přípojek. Vozovka byla prašná. Ještě letos na podzim bychom rádi zpevnili cestu ke hřišti a Na Výsluní,“ upřesnila starostka Nových Dvorů a dodala, že i když se v minulých letech podařilo vybudovat nové komunikace v Bažantnici, dokončit rekonstrukci Havlíčkovy a Šíchovy ulice, stav zbývajících komunikací v obci není dobrý.

„Ještě před zimou provedeme alespoň lokální opravy. Chceme připravit projekty na rekonstrukci zbývajících komunikací tak, abychom až se naskytne příležitost, byli připraveni a mohli požádat o dotaci,“ dodala starostka Městysu Nové Dvory Vanda Vöröšová. 

FotogalerieFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opravíFoto: Nové komunikace v Nových Dvorech už slouží, další před zimou alespoň lokálně opraví
Autor článku: Monika Pravdová, autor fotogalerie: Monika Pravdová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM