Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 21. února 2019
logo

Fotalisté našeho regionu hráli ve dvou skupinách I. B třídy, bojovali o postup i o udržení

Fotalisté našeho regionu hráli ve dvou skupinách I. B třídy, bojovali o postup i o udržení
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 27.6.2018 v 9:00
Rubrika: Sport

VE SKUPINĚ C Bílé Podolí v posledním zápasu sezóny potvrdilo velmi dobrý závěr a vyhrálo v Pátku 7:4, dovršilo zisk 15 jarních bodů a záchranu soutěže (9. místo, celkem 33 bodů).

Soutěž vyhrál Sokoleč (64), 2. byla Čáslav B, 3. nováček Hlízov, předposlední Tupadly uklohnily jen 22 bodů (stejně jako poslední Bečváry).

VE SKUPINĚ D Zruč n/S těsnou výhrou na Miřeticemi 1:0 uhájila soutěž i do nové sezóny, skončila desátá. Kácov zůstal po suverénní výhře nad Říčany na 2. místě s 58 body o jediný bodík za vítěznými Průhonicemi.

Drama v závěru bylo nevídané: Až na poslední Maršovice byly skoro stejně blízko záchraně i sestupu Týnec n/S, Říčany, Zruč, Struhařov a Kondrac a v jejich herní i výsledkové mizerii se těžce hledaly klady.

Autor článku: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Podpora Potravinové bance, fond pro malé obce, peníze školám a vodohospodářstvíVýroční divadelní a filmové ceny předány!První „jarní“ procházky letošního roku odhalily další bezohledné plundrování přírodyVýjezdy profesionálů i dobrovolných hasičů našeho regionu od 7. do 12. 2. 2019
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM