Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 16. dubna 2024
logo

Florbalistky Kutné Hory vládnou III. lize

Publikováno: 29.11.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

MUŽSKÉ ÁČKO florbalového oddílu FBC Kutná Hora si v divizním 9. kole vybralo svůj špatný den. Mladá Boleslav předčila svého soupeře ve všech aspektech hry a zaslouženě zvítězila. Přísná měřítka snesl pouze výkon brankáře Dlouhého, nebýt jeho, mohla si Kutná Hora z domoviny automobilky odvézt ještě větší výprask. Mladá Boleslav x Kutná Hora 11:4 (2 Bochníček Š., Listík, Dus). Sestava: Dlouhý (Bochníček B.) - Reithar, Tvrdík, Rejna, Listík, Zelený, Vokřál, Petrásek, Hampl, Š.Bochníček, Chalupa, Říha, Dus.

DRUŽSTVO ŽEN DÁL VÁLÍ.

Po dalších dvou výhrách si Kutnohoračky upevnily první místo v třetiligové tabulce a natáhly svou vítěznou šňůru na 8 zápasů! Kutná Hora x Cirkus Praha 5:3 (2 Dubská M., Egermayerová, Filipová, Dubská N.). FloorManiacs Mělník x Kutná Hora 0:5 (2 Tvrdíková, 2 Dubská N., Dubská M.) Sestava: Neumanová, Petráková - Dubská M., Dubská N., Šimůnková, Tvrdíková, Charvátová, Horáková, Egermayerová, Němcová, Filipová, Moravcová, Knížová, Výborná a Francová.

DOROSTENCI PORAZILI VLKY A REMIZOVALI S DRAKY.

Kutná Hora x Vlci Tatran Kostelec n/Čl 5:2 (2 Procházka, 2 Danda, Pavlas). Kutná Hora vstoupila do zápasu zodpovědně. V první minutě se ujala vedení a i nadále se převážně hrálo na polovině soupeře. Kutnohorští však neproměňovali vytvořené brankové příležitosti a tak na začátku druhé části přišel trest, Vlci srovnali. O 19 vteřin později však vrátil Kutné Hoře vedení Danda a když se po něm ještě prosadil Procházka, bylo to rázem o dvě branky. Na začátku třetí části se podařilo vlkům jednou přesnou trefou dostat do zápasu, ovšem na zodpovědnou obranu Kutné Hory si pak ve zbytku utkání už nepřišli. Naopak Vlci ještě dvakrát inkasovali, zasloužené vítězství Kutné Hory pojistil Procházka a pečetil Danda. Kutná Hora x FBC Draci Říčany bílí 3:3 (Němec J., Danda, Martínek). Skóre v první třetině bohaté na góly otevřely Říčany. Na vyrovnávající branku Němce zareagovaly Říčany další přesnou trefou. Do přestávky se šlo ale za nerozhodného stavu, patnáct vteřin před první sirénou vyrovnal Martínek. Na začátku druhé třetiny se prosadil Danda a Kutná Hora se poprvé v zápase dostala do jednobrankového vedení. Lepší vstup do druhé periody mohli Kutnohorští korunovat v přesilové hře, nabídnutou početní výhodou však pohrdli. Na přelomu druhé a třetí třetiny přebraly Říčany otěže nad zápasem a pořádně zatápěly kutnohorské obraně. Aktivnější Říčany se nakonec dočkaly půl minuty před koncem utkání vyrovnávající branky. Sestava: Zeman - Němec J., Němec M., Rejna, Vavřina, Měšťánek, Svoboda - Pavlas, Málková, Procházka, Martínek, Moravcová, Danda, Smítka, Vnuk, Vojáčková.