Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 25. března 2019
logo

Florbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR

Florbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR
Foto: K. Ptáček
 
Publikováno: 20.2.2019 v 9:00
Rubrika: Sport

Mladší děvčata se po vítězství v okresním a krajském kole probojovala do kvalifikace o postup do finalového turnaje. K postupu mezi 6 nejlepších jim chyběl pověstný krůček. Kvalifikace se hrála v Liberci za účasti vítěze Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje.

V prvním utkání děvčata porazila ZŠ Dobrušku 3:2.   Po dvou třetinách vedla 2:0, ale po dvou zaváháních v poslední třetině byl stav 2:2. 20 vteřin před koncem vstřelila rozhodující branku Formáčková. 

Branky a asistence: Brichová (Šubrtová), Kouřilová (Formáčková), Formáčková. V rozhodujícím utkání o postup mezi o 6 nejlepších týmů v ČR se děvčata utkala se ZŠ Liberec, Na Výšinách a prohrála 4:6 (0:1, 3:3, 1:2).

Nejvíce mrzí, že děvčata byla útočnějším a  lepším týmem a inkasovala po zbytečných chybách. První třetina skončila 0:1, ale ve druhé třetině se děvčata vzchopila a brankami Brichové a 2x Pazderové šla do vedení.

Bohužel dvě zbytečné chyby vrátily vedení Liberci. Ve třetí třetině děvčata bojovala, z tlaku ale nic nevytěžila. Pazderová pouze tvrdou ránou trefila tyč. Z protiútoku soupeřky z brejku do otevřené obrany zvýšily a Kouřilová v závěru již jen korigovala výsledek.

Branky a asistence: Pazderová 2x (2x Brichová), Brichová(0), Kouřilová (Sýkorová). Sestava: Lodrová, Brichová, Šubrtová, Pazderová, Kouřilová, Kršňáková, Formáčková, Řehůřková, Sýkorová, Kořínková,Strnadová,Heroutová, Mikešová. Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a Kutné Hory.

FotogalerieFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR
Autor článku: K. Ptáček, autor fotogalerie: K. Ptáček
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Učitelé z kutnohorské Masaryčky studovali angličtinu v irském DublinuKutnohorští zastupitelé jednali v klidné a věcné atmosféřeJména těch NEJ ČTENÁŘŮ kutnohorské knihovny jsou známá, knihovna na Kaňku v novém!Hledáme muže z kamerového záznamu, policisté žádají veřejnost o spolupráci
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM