Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Florbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR

Florbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR
Foto: K. Ptáček
 
Publikováno: 20.2.2019 v 9:00
Rubrika: Sport

Mladší děvčata se po vítězství v okresním a krajském kole probojovala do kvalifikace o postup do finalového turnaje. K postupu mezi 6 nejlepších jim chyběl pověstný krůček. Kvalifikace se hrála v Liberci za účasti vítěze Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje.

V prvním utkání děvčata porazila ZŠ Dobrušku 3:2.   Po dvou třetinách vedla 2:0, ale po dvou zaváháních v poslední třetině byl stav 2:2. 20 vteřin před koncem vstřelila rozhodující branku Formáčková. 

Branky a asistence: Brichová (Šubrtová), Kouřilová (Formáčková), Formáčková. V rozhodujícím utkání o postup mezi o 6 nejlepších týmů v ČR se děvčata utkala se ZŠ Liberec, Na Výšinách a prohrála 4:6 (0:1, 3:3, 1:2).

Nejvíce mrzí, že děvčata byla útočnějším a  lepším týmem a inkasovala po zbytečných chybách. První třetina skončila 0:1, ale ve druhé třetině se děvčata vzchopila a brankami Brichové a 2x Pazderové šla do vedení.

Bohužel dvě zbytečné chyby vrátily vedení Liberci. Ve třetí třetině děvčata bojovala, z tlaku ale nic nevytěžila. Pazderová pouze tvrdou ránou trefila tyč. Z protiútoku soupeřky z brejku do otevřené obrany zvýšily a Kouřilová v závěru již jen korigovala výsledek.

Branky a asistence: Pazderová 2x (2x Brichová), Brichová(0), Kouřilová (Sýkorová). Sestava: Lodrová, Brichová, Šubrtová, Pazderová, Kouřilová, Kršňáková, Formáčková, Řehůřková, Sýkorová, Kořínková,Strnadová,Heroutová, Mikešová. Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a Kutné Hory.

FotogalerieFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČRFlorbalistky ZŠ T. G. Masaryka na 7. - 10. místě v ČR
Autor článku: K. Ptáček, autor fotogalerie: K. Ptáček
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Vodník na „Lorčáku“ v Kutné Hoře už čeká na své odhaleníVýjezdy profesionálních i dobrovolných hasičů našeho regionu v období od 16. do 22. 5. 2019Nový územní plán Kutné Hory – projednávání za účasti veřejnostiKulturní léto města Čáslav pokračovalo dalším koncertem na náměstí
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM