Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019
logo

Firma Hospimed dodá zařízení za 46,7 miliónu korun

Firma Hospimed dodá zařízení za 46,7 miliónu korun
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 31.1.2015 v 13:00, Aktualizováno: 26.1.2015 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Rada Stč. kraje schválila 12. ledna 2015 výběrové řízení na dodavatele zařízení Domova seniorů v Rakovníku a Uhlířských Janovicích. „Podařilo se vybrat dodavatele už v první kole a věřím, že nic nebrání tomu, aby zařízení začala sloužit seniorům co nejdříve,“ řekla náměstkyně hejtmana Středočeského kraje pro oblast investic a veřejných zakázek Zuzana Moravčíková. ZAŘÍZENÍ DO DOMOVA SENIORŮ UHLÍŘSKÉ JANOVICE DODÁ FIRMA HOSPIMED ZA 46,7 MILIONŮ KORUN.

Dostavba Domova seniorů Uhlířské Janovice za zhruba 137 milionů korun bude dokončena letos v létě. Zařízení budou využívat klienti z domova Na Terasách v Ratajích, kde jsou schopni z kapacitních důvodů poskytnout péči jen 24 seniorům. Domov v Uhlířských Janovicích bude mít 154 lůžek. Středočeský kraj vytváří systém kvalitních sociálních služeb dostupný všem občanům. Nyní zřizuje 61 příspěvkových organizací, které poskytují pobytové sociální služby. Tímto počtem se řadí na první místo mezi kraji ČR.

 

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM