Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 22. srpna 2019
logo

Final Four - volejbalový svátek zaplnil kutnohorskou Klimešku

Final Four - volejbalový svátek zaplnil kutnohorskou Klimešku
Foto: Michal Vavák
 
Publikováno: 20.2.2019 v 10:00
Rubrika: Sport

Elektrizující atmosféra, po oba dva dny návštěva blížící se tisícovce diváku, ale hlavně ten nejlepší český volejbal. To byl závěrečný turnaj Českého poháru, který  do kutnohorské sportovní haly  Klimeška přivedl aktuálně 4 nejlepší týmy extraligy.

V semifinále 1 České Budějovice až v pětisetové bitvě zvítězily nad Libercem 3:2, Kladno v druhém utkání přehrálo Karlovarsko 3:1. Pondělní finále přineslo opět špičkový volejbal, po 90 minutách hry se po dlouhých 8 letech radoval z vítězství a zdvihl pohár Jihostroj České Budějovice, když Kladno porazil 3:0.

Na Klimešku dorazili nejvyšší představitelé českého volejbalu a spousta velkých postav sportu nad vysokou sítí – například Jan Štokr, vynikající reprezentant se zkušenostmi ze zahraničí a vítěz Ligy mistrů nebo třeba olympijský medailista z roku 2004 Sergej Baranov.

Autor článku: Michal Vavák
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Dny českého zemědělství v okrese Kutná Hora veřejnost uvítalaPetr Vinc Havlíček, zpívající režisér a jeho debutové album “Srdcolam“Operní týden - jedinečná představení a výborné výkony umělcůVýkopy na Palackého náměstí patří ke krokům, vedoucím k oživení tohoto prostoru Kutné Hory
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM