Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 16. dubna 2024
logo

Final Four - volejbalový svátek zaplnil kutnohorskou Klimešku

Publikováno: 20.2.2019 v 10:00
Rubrika: Sport

Elektrizující atmosféra, po oba dva dny návštěva blížící se tisícovce diváku, ale hlavně ten nejlepší český volejbal. To byl závěrečný turnaj Českého poháru, který  do kutnohorské sportovní haly  Klimeška přivedl aktuálně 4 nejlepší týmy extraligy.

V semifinále 1 České Budějovice až v pětisetové bitvě zvítězily nad Libercem 3:2, Kladno v druhém utkání přehrálo Karlovarsko 3:1. Pondělní finále přineslo opět špičkový volejbal, po 90 minutách hry se po dlouhých 8 letech radoval z vítězství a zdvihl pohár Jihostroj České Budějovice, když Kladno porazil 3:0.

Na Klimešku dorazili nejvyšší představitelé českého volejbalu a spousta velkých postav sportu nad vysokou sítí – například Jan Štokr, vynikající reprezentant se zkušenostmi ze zahraničí a vítěz Ligy mistrů nebo třeba olympijský medailista z roku 2004 Sergej Baranov.

Autor článku: Michal Vavák