Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 16. září 2019
logo

Dvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni

Dvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni
Foto: PČR
 
Publikováno: 18.6.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

I PŘES OKAMŽITOU POMOC NA MÍSTĚ JEDEN Z MOTORKÁŘŮ NA MÍSTĚ ZEMŘEL. K tragické dopravní nehodě došlo v neděli 16. června 2019 před půl třetí odpoledne.

Mladý řidič motorového vozidla značky Ford Tranzit, při jízdě po komunikaci číslo I/38 ze směru Kolín - Kutná Hora, cca 200 metrů za levotočivou zatáčkou přejel s vozidlem do protisměru, kde v této chvíli projížděla ve směru Kutná Hora - Kolín kolona 7 motocyklů.

Došlo ke střetu a nárazu přední částí vozidla Ford Tranzit do tří motocyklů. I přes okamžitou pomoc na místě jeden z motorkářů na místě zemřel. Další dva byli převezeni do nemocnice na ošetření. Ostatní motocykly se střetu vyhnuly. Po dobu vyšetřování byl provoz v obou směrech uzavřen a provoz odkláněn. Příčiny, okolnosti a zavinění této tragické nehody jsou v šetření.

PO NÁRAZU BYL ŘIDIČ VYMRŠTĚN PŘEDNÍM OKNEM VEN Z VOZIDLA NA TRAVNATÝ NÁSEP. Dne 16. června 2019 kolem půl desáté dopoledne došlo na silnici číslo I/38 v Čáslavi u křižovatky se silnicí číslo I/17 směr na Vrdy k dopravní nehodě.

Dle prvotních informací třiačtyřicetiletý muž řídil vozidlo značky Fiat Ducato, ve směru od obce Havlíčkův Brod na obec Kolín. V uvedené křižovatce mu nedal přednost řidič jedoucí po silnici číslo I/38 ve směru od obce Kolín na Havlíčkův Brod v zatím neznámém vozidle červené barvy, kdy v křižovatce těsně před ním odbočil na silnici číslo I/17 směrem na Vrdy, kde se za křižovatkou zastavil a poté z místa odjel.

Řidič vozidla Fiat Ducato, aby nedošlo ke střetu, strhnul vozidlo do protisměru, kde levou přední částí vozidla narazil do svodidel a byl vymrštěn předním oknem ven z vozidla, na travnatý násep.

Vozidlo zůstalo stát napříč přes silnici číslo. I/38 a do jeho pravé prostřední části narazilo vozidlo značky BMW 530 DP 81 jedoucí po silnici číslo I/38 ve směru od obce Kolín na Havlíčkův Brod.

 Řidič Fiatu Ducato byl letecky transportován do nemocnice. Řidič a spolujezdkyně z vozidla BMW byli převezeni do nemocnice na ošetření. Dopravní nehodou vznikla škoda na vozidle BMW ve výši 120.000 Kč a na vozidle Fiat Ducato škoda ve výši 100.000 Kč. Na svodidlech škoda ve výši 5.000,-Kč. Příčiny, okolnosti a zavinění této nehody jsou v šetření.

FotogalerieDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni
Autor článku: Policie ČR, autor fotogalerie: PČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM