Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Dvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni

Dvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni
Foto: PČR
 
Publikováno: 18.6.2019 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

I PŘES OKAMŽITOU POMOC NA MÍSTĚ JEDEN Z MOTORKÁŘŮ NA MÍSTĚ ZEMŘEL. K tragické dopravní nehodě došlo v neděli 16. června 2019 před půl třetí odpoledne.

Mladý řidič motorového vozidla značky Ford Tranzit, při jízdě po komunikaci číslo I/38 ze směru Kolín - Kutná Hora, cca 200 metrů za levotočivou zatáčkou přejel s vozidlem do protisměru, kde v této chvíli projížděla ve směru Kutná Hora - Kolín kolona 7 motocyklů.

Došlo ke střetu a nárazu přední částí vozidla Ford Tranzit do tří motocyklů. I přes okamžitou pomoc na místě jeden z motorkářů na místě zemřel. Další dva byli převezeni do nemocnice na ošetření. Ostatní motocykly se střetu vyhnuly. Po dobu vyšetřování byl provoz v obou směrech uzavřen a provoz odkláněn. Příčiny, okolnosti a zavinění této tragické nehody jsou v šetření.

PO NÁRAZU BYL ŘIDIČ VYMRŠTĚN PŘEDNÍM OKNEM VEN Z VOZIDLA NA TRAVNATÝ NÁSEP. Dne 16. června 2019 kolem půl desáté dopoledne došlo na silnici číslo I/38 v Čáslavi u křižovatky se silnicí číslo I/17 směr na Vrdy k dopravní nehodě.

Dle prvotních informací třiačtyřicetiletý muž řídil vozidlo značky Fiat Ducato, ve směru od obce Havlíčkův Brod na obec Kolín. V uvedené křižovatce mu nedal přednost řidič jedoucí po silnici číslo I/38 ve směru od obce Kolín na Havlíčkův Brod v zatím neznámém vozidle červené barvy, kdy v křižovatce těsně před ním odbočil na silnici číslo I/17 směrem na Vrdy, kde se za křižovatkou zastavil a poté z místa odjel.

Řidič vozidla Fiat Ducato, aby nedošlo ke střetu, strhnul vozidlo do protisměru, kde levou přední částí vozidla narazil do svodidel a byl vymrštěn předním oknem ven z vozidla, na travnatý násep.

Vozidlo zůstalo stát napříč přes silnici číslo. I/38 a do jeho pravé prostřední části narazilo vozidlo značky BMW 530 DP 81 jedoucí po silnici číslo I/38 ve směru od obce Kolín na Havlíčkův Brod.

 Řidič Fiatu Ducato byl letecky transportován do nemocnice. Řidič a spolujezdkyně z vozidla BMW byli převezeni do nemocnice na ošetření. Dopravní nehodou vznikla škoda na vozidle BMW ve výši 120.000 Kč a na vozidle Fiat Ducato škoda ve výši 100.000 Kč. Na svodidlech škoda ve výši 5.000,-Kč. Příčiny, okolnosti a zavinění této nehody jsou v šetření.

FotogalerieDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dniDvě závažné dopravní nehody na Kutnohorsku v jednom dni
Autor článku: Policie ČR, autor fotogalerie: PČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidiKoronavirus nás nepoložil a jedeme dál!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM