Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Dopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošlo

Dopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošlo
Foto: PČR
 
Publikováno: 19.2.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

DOPRAVNÍ NEHODA SE ŠKODOU 150 000 KORUN. Dne 17. února 2019 krátce po páté hodině ráno došlo na silnici číslo II/125 k dopravní nehodě. Dvaapadesátiletá žena řídila vozidlo Škoda Octavia ve směru od  Kácova k  Zbizubům.

Při projíždění levotočivé zatáčky řidička vyjela vpravo mimo komunikaci do přilehlého silničního příkopu, kde přední částí vozidla narazila do kmene vzrostlého listnatého stromu,  dle svých slov se zalekla srny, která jí údajně vběhla před vozidlo.

Dechová zkouška u řidičky byla negativní, technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Případ je v šetření dopravních policistů. Na vozidle vznikla škoda ve výši 150 tis. Kč.

ŘÍDILA POD VLIVEM ALKOHOLU A NABOURALA, „NADÝCHALA“ PŘES DVĚ PROMILE!  Dne 17. února 2019 v 20:50  řídila šestatřicetiletá řidička osobní automobil PEUGEOT 407 po silnici číslo II/125 v Uhlířských Janovicích ulicí Kolínská směrem ke křižovatce s ulicí Smetanova.

Řidička na uvedené křižovatce hodlala odbočit vlevo do ulice Smetanova, najela na vyvýšený chodník, kde došlo ke střetu přední částí vozidla se značkou "Přechod pro chodce" a ke střetu přední části vozidla se zděným plotem zdejší policejní služebny.

Dechová zkouška na místě byla pozitivní a naměřila 2,07 promile alkoholu v dechu. Řidička s naměřenými hodnotami souhlasila, a po zákonném poučení lékařské vyšetření spojené s odběrem krve nevyžadovala.

Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Ke zranění osob nedošlo. Případ je v šetření dopravních policistů.

VOZIDLO ZNAČKY VOLVO SE STŘETLO S VOZIDLEM ZNAČKY AUDI, ŠKODA 300 000 KORUN! Dne 16. února 2019 před 16. hodinou došlo na křižovatce ulice Pražská a ulice Nad Budínem v Čáslavi k dopravní nehodě.

Čtyřiadvacetiletá řidička řídila osobní automobil AUDI A3 po vedlejší pozemní komunikaci ulici Nad Budínem k uvedené křižovatce, kde nerespektovala svislou dopravní značku P4 "Dej přednost v jízdě!" a vjela do křižovatky, kde hodlala odbočit vlevo ve směru do centra města.

Po hlavní pozemní komunikaci ulici Pražská ve směru od centra města v tu dobu řídil řidič osobní automobil VOLVO V40. Došlo ke střetu pravé přední části vozidla Audi a pravé boční části vozidla Volvo.

Toto bylo vlivem nárazu uvedeno do smyku a odmrštěno do protisměru jízdy. Požití alkoholu bylo u obou řidičů vyloučeno odborným měřením pomocí kalibrovaného přístroje Dräger. CELKOVÁ ZPŮSOBENÁ ŠKODA JE 300 TISÍC KORUN. Spolujezdkyně z vozidla Volvo,  utrpěla lehké zranění. Nikdo další zraněn nebyl. Případ je v šetření dopravních policistů.

FotogalerieDopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošloDopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošloDopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošloDopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošloDopravní nehody: Vysoká materiální škoda, k těžkým zraněním nedošlo
Autor článku: por. Mgr. Vendulka Marečková, tisková mluvčí P ČR , autor fotogalerie: PČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM