Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 20. ledna 2019
logo

Do ligy to mají kutnohorští házenkáři už jen krůček, v Mělníku jim stačí uhrát bod

Do ligy to mají kutnohorští házenkáři už jen krůček, v Mělníku jim stačí uhrát bod
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 14.5.2018 v 10:00
Rubrika: Sport

5.jarní kolo SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů

SPARTA Kutná Hora - Vršovice "B" 34:17 /17:10/.

Povinné vítězství nad oslabeným soupeřem /nastoupil pouze v pěti do pole/, tak lze krátce ohodnotit nedělní zisk obou bodů. Ten kutnohorský tým mužů nadále drží v dobré výchozí pozici na vítězství v soutěži a tím i postupu do 2. ligy.

K tomu stačí jediné, zisk minimálně 1 bodu za 14 dní na hřišti posledního Mělníka. V utkání proti Vršovicím spolehlivě zachytali oba brankáři Červenka a Šnajdr, střelecky se nejvíce prosazoval dorostenec Jeníček a zkušení Polívka, Šimůnek a Brož. Ale spolehlivý výkon odvedl celý kolektiv. Naštěstí to nevadilo a V NOVÉ HALE KLIMEŠKA BYLO PO UTKÁNÍ VESELO. TŘI UTKÁNÍ ZDE ODEHRANÁ A TŘI VÍTĚZSTVÍ, TAK TO SE POČÍTÁ!!!

Sestava a branky: Červenka, Šnajdr - Jeníček 8, Polívka 7, Šimůnek 7, Brož 5, Veselý M. 3, Pícha 2, Hovorka 1 a Veselý Š. 1. Trenéři: Šnajdr Vít, Hájek Jiří. Diváci: 93.

5.jarní kolo SPOLEČNÉHO PŘEBORU starších žáků

1.HK Dvůr Králové nad Labem - SPARTA Kutná Hora  23:25 /12:11/.

Velmi dobrý výkon podal kutnohorský tým starších žáků ve Dvoře Králové, velkou oporou byli brankář Valeš a střelec Klouček.

Sestava a branky: Valach, Valeš - Klouček 10, Novák F. 5, Novák D. 4, Pařez 4, Capouch 1, Novotný 1, Ečer, Markvart, Pektor a Růžička. Trenér: Salák Josef. 3. jarní turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU ml. žáků se hrál v Kolíně a žáci SPARTY se střetli s týmy Náchoda, Kolína, Úval a Jičína.

Hraje se bez skóre, výsledků a tabulek, sestava a střelci branek jsou však k dispozici: Rakaš 13, Veselý 11, Salák 9, Linhart 8, Rybář 8, Ptáčník 6, Pícha 3, Šimonová 3, Kail 2, Stehlík 1, Trlida 1, Bětík, Hanzl, Marek, Matějka a Musil. Trenér: Salák Alois ml.

Autor článku: Petr Vobořil
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Klub důchodců vstupuje do roku 2019 s bohatým programem NOVÉ INFORMACE pro uchazeče o služební poměr u Policie ČR v roce 2019Kutnohorská radnice udělala další krok k vyšší transparentnostiPF Charity české republiky se narodilo v Kutné Hoře!
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM