Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 17. června 2019
logo

Dětský den na jezeře Katlov s Jakubem Vágnerem

Při příležitosti zahájení evropského šampionátu v lovu kaprů proběhne v sobotu 3.6.2017 Dětský den rybářských slavností se vstupným pro širokou veřejnost zdarma.

Dětský den na jezeře Katlov s Jakubem Vágnerem
Foto: Tereza Vágnerová
 
Publikováno: 29.5.2017 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství
Audio verze článku:
Autor audio verze: Martin Slavík

K dispozici budou dětské atrakce, koně, sokolníci, cvičení psi, ukázka podvodního sladkovodního světa, koncert Adama Mišíka, Queenie, přednáška Jakuba o zahraničních expedicích a mnoho dalšího.

Přijďte podpořit naše závodníky na zahájení 3. juniorského evropského šampionátu v lovu kaprů. Slavnostní zahájení začíná v 17:00 hodin ve Vlašském dvoře. Zúčastněte se slavnostního průvodu kolem Jezuitské koleje do chrámu sv. Barbory, kde proběhne rybářská mše, kterou bude uvádět pan arciděkan Uhlíř. Uvidíte kočár s koňmi, uslyšíte umělce z 15. století či úvodní řeč krále Václava II. Zúčastněne se této zahraniční slavnostní události s námi a zahajte evropský šampionát v lovu kaprů!

Těšíme se na Vás!

Tereza a Jakub Vágnerovi

FotogalerieDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem VágneremDětský den na jezeře Katlov s Jakubem Vágnerem
Autor článku: Tereza Vágnerová, autor fotogalerie: Tereza Vágnerová, audio verze: Martin Slavík
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM