Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 9. července 2020
logo

Deset medailí pro kutnohorské Fit studio Jitky Brachovcové z postupového závodu v Praze

Deset medailí pro kutnohorské Fit studio Jitky Brachovcové z postupového závodu v Praze
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 12.3.2015 v 16:00, Aktualizováno: 9.3.2015 v 6:00
Rubrika: Sport

Ve dnech 7. - 8. 3. se v Praze Letňanech konalo druhé kolo postupového závodu Mistry s Mistry. Závodnice Fit studia Jitky Brachovcové získaly opět 10 medailových umístění. Anička Náhlovská si z Prahy odvezla 3 medaile (dvě zlaté a jednu stříbrnou), Sabča Juránková a Adélka Němcová dvě zlaté.

Výsledky: sportovní aerobik sólo: do 8 let: 1. Anička Náhlovská, 13-15 let: 1. Sabča Juránková, sportovní aerobik dvojice: 9-11 let: 1. Sabča Juránková a Adélka Němcová, sportovní aerobik mini týmy: do 8 let: 2. Emička Pajerová, Anička Náhlovská a Emička Urbanová, 3. Kristýnka Havlíčková, Kristýnka Matušinová a Vaneska Vošická, sportovní aerobik maxi týmy: do 8 let: 1. Iveta Koutová, Anička Náhlovská, Emička Pajerová, Emička Urbanová a Zuzka Zdychyncová, do 8 let: 2. Kristýnka Havlíčková, Natálka Hrabalová, Kristýnka Matušinová, Barborka Saláková, Anička Vanková a Vaneska Vošická , 3.místo - Lucinka Kovandová, Betynka Křídová, Štěpánka Mundilová, Kristýnka Šuvarinová a Katka Velcová, 9-11 let : 1. Štěpánka Helclová, Veronika Kadlečková, Mája Mrázková, Adélka Němcová a Eliška Pěgřímková, 12-15 let: 2. Sandra Barešová, Katka Berková, Maruška Dvořáčková, Tereza Mrázková, Klárka Skalníková a Anička Žáčková.

V sobotu 7. 8. se ještě Klárka Skalníková zúčastnila v Kladně postupové soutěže Aerobic Master Class, vyhrála stříbrnou medaili a kvalifikovala se na květnové MČR Aerobic Master Classe.

Autor článku: Redakce OK
  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM