Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 26. června 2019
logo

Další pomalovaný objekt: Sprejerství je trestný čin!

Další pomalovaný objekt: Sprejerství je trestný čin!
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 9.1.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

V době od 21. prosince 2018 do 2. ledna 2019 doposud neznámý pachatel nastříkal na zeď budovy na Náměstí Míru ve Zruči n/S zelené nápisy. První zelený nápis 69 SIXTY NINE je  velký 360x60cm, druhý zelený nápis MRDR má rozměr 70x20cm.

Další nápis se nachází na podezdívce pletivového plotu ve spodní části budovy, je také zelený a jeho rozměr je 55x17cm. Pachatel svým jednáním způsobil škodu ve výši 4 tisíc korun. 

Policisté se v této souvislosti obracejí na občany a žádají o spolupráci při pátrání po neznámém pachateli. Svědci, kteří si všimli jakéhokoli podezřelého jednání, či podezřelé osoby pohybující se v okolí, ať poskytnou osobně své svědectví policistům ve Zruči n/S, telefonicky na čísle 974 875 740 či na  bezplatné lince 158.

Věk pachatelů, kteří se věnují sprejerství, se převážně pohybuje od 17 let do 24 let. SPREJERSTVÍ JE JIŽ OD ZAČÁTKU TRESTNÝ ČIN, A TO BEZ OHLEDU NA VÝŠI ZPŮSOBENÉ ŠKODY. Pachatelům za takové jednání hrozí mimo pokuty i rok vězení.

Autor článku: por. Mgr. Vendulka Marečková tisková mluvčí P ČR K
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM